Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért viselkedik így? Sosem...

Miért viselkedik így? Sosem csinálta ezt eddig.

Figyelt kérdés

Kutyám szagolgatja a csuklómat, könyökhajlatomat és utóbbit bökdösi az orrával. Ugat, izgatott és rám akar ugrálni. Soha nem tett ilyesmit az elmúlt 5 éve alatt. Mi van vele? Miért csinálja ezt?


21/L



2022. aug. 11. 22:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
* kiizzadja
2022. aug. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez inkàbb amùgy euforikus reakció a kutyàd részéröl nagyon boldoggà teszi a kezedbol arado illat barmi is az.


Ez kb olyan mint a macskàknàl a macskamenta vagy a macskagyökér. Olyan euforikus àllapotba kerülnek hogy hosszabb ideig csak boldogan dörgölödznek a macskamentàhoz vagy macskagyökérhez. Ezt egy német tulajdonú àllatkereskedés oldalàn olvastam de màsutt is, ahol tudomànyosan elmagyaràzta miért imàdja eufórikusan a macska ezeket a növényeket.


Bàr van olyan macska aminél az ellenkezöjét vàltja ki olvastam ilyenröl is, de azt nem szakmai oldalon ergo nem tudom megbìzható info-e.

2022. aug. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ugy kezdődött, ahogy most így visszaemlékszem,hogy parfümöt váltottam és akkor begerjedt. De azóta nem használom azt az illatot és időröl időre random módon nekem ugrana mégis.
2022. aug. 12. 11:42
 14/15 anonim ***** válasza:

Milyen parfüm milyen illat anyagok vannak benne?


Akkor a parfüm okoz neki euforikus reakciót.

2022. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Pavlovi reflex. Összekötötte az illatanyagot veled. Magyaran ahogy meglàt maris a kepzeletbeli pavlovi gomb bekapcsol.
2022. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!