Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya valamiért fosik,...

Ha a kutya valamiért fosik, akkor hogy kell felszedni a végterméket közterületen?

Figyelt kérdés

Ne azt írjátok, hogy meg kell változtatni az étrendjét, mert az csak később oldja meg a problémát.

Amit már ki tett, azzal kell kezdeni valamit…. Vagy nem?



2022. aug. 14. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Én le szoktam szórni vakondtúrásból földdel, úgy könnyebben felszedhető - de a teljesen vizessel nem lehet mit kezdeni, azt vastagon befedem és otthagyom.
2022. aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Klórt kell szórni rá hogy ne fertőzzőn, legyen nálad egy kevés ha tudod hogy fosik, majd befedni földdel
2022. aug. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha tudom, hogy nem oké a kutya végterméke, akkor viszek magammal vizet, földet, ilyesmit. Vagy alapból olyan helyre megyünk, ahol nem nagyon járnak és nem szedem fel (pl ki a városhatárba)
2022. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Megvárod amíg megszárad,aztán fel lehet tekerni, mint a palacsintát.
2022. aug. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Háát nem is tudom, erre előre felkészülni nem lehet, de ha várható akkor vegyél egy doboz klórmeszet és vidd magaddal.
2022. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Zsepivel feltorlom nagyjabol es beledobom a kakizacsiba, azt meg a kukaba.
2022. aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 NTBS ***** válasza:
100%
Feltörölni papírtörlővel zsebkendővel.
2022. aug. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Veszel a kezedre egy zacskót és amukor nyomja ki alá teszed.. láttam már ilyet hogy valaki ezt csinálta
2022. aug. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Környező földel összekeverve dobod ki, ha van. Célszerű olyan helyre vinni ilyenkor a kutyát ami nem füves, mert onnan nehéz összeszedni.
2022. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Lehet nem leszek népszerű, de ami felszedhetetlen fos azt otthagyom. Ha van fold a kozelben vagy vakondturas szorok ra,vagy levellel elfedem. Ha olyan helyre tortenik a fos ahol folddel egyutt tudom szedni ott jo nagyot markolok.
2022. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!