Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok ilyen pórázt?

Hol találok ilyen pórázt?

Figyelt kérdés

Egyszer láttam egy kutyán (argentin dogon) ehhez hasonló pórázt, csak annyi különbséggel, hogy nagyon vastag volt kb. 2-3 cm átmérőjű, és volt hozzá ugyanilyen vastagságú nyakörv is.

[link]

Sajnos ami a linken van az eléggé vékony. Már végig google-ztam, de nem találok olyat, ráadásul azt sem tudom mi a neve. Ígyhát nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni.


2010. szept. 23. 18:59
 1/6 Norczy ***** válasza:
mondani fix oldalt én sem tudok. Próbáld meg úgy beírni hogy felvezető póráz, vagy kiképző póráz. Többet sajna nem tudok segíteni.
2010. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fressnapfban lehet kapni. Ha jól emlékszem horror ára van. 4000-5000 vagy valahogy így. A Hunter gyártja. Nézd meg, hátha olyan amilyet te keresel.
2010. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ilyenre gondolsz?

[link]

tőlük tudsz rendelni.

2010. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen elsőnek úgy kerestem rá, hogy felvezető pórázok, de amiket kihozott, az mind cérnavékony volt. A fressnapfba majd akkor megnézem, hátha olyan. A linket köszönöm, én is néztem, csak az a baj, hogy még átmérőt sem írtak,hogy kb. milyen vastag, meg sajnos ehhez egyben van a nyakörv is,nekem meg csak pórázra van szükségem.
2010. szept. 23. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
1,5 cm vastag a linkelt póráz. Annyira nem horror árú. De fresnapfba nézd meg, hátha van jó áron.
2010. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
próbáld a neten,tesómék onnan rendeltek...
2010. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!