Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miben különbözik a bullmasztif...

Miben különbözik a bullmasztiff "bullmaci" a többi kutyától, amitől a viselkedése, szeretete úgymond más szinten van?

Figyelt kérdés
Nagyon jókat írnak a fajtáról, itt a gyakorin csupa jó dolgok régi kérdések alatt, de én nem tudom elképzelni, miben lehet ennyire más a bullmasztiff.
2022. aug. 16. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem a kérdést. Mitől lenne a szeretete más szinten a többi fajtától?
2022. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is szeretném megtudni. Miért imádják, magasztalják annyian.
2022. aug. 16. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert a bullok kedvesek bujosak,de sertodekenyek. Megfontolt,meltosagteljes,orzovedo. Egy nagy maci,akihez odabujhatsz illetve a rendszeres kozos futoedzeseitek alkalmaval nem teged valaszt ki a keses tamado,mert bullmaci reflexbol tepi le a karjat es semmisiti meg a csunya gonosz embert.


A bullok csodakutyak. A masztiff benne megbizhatobba teszi.


Keress ilyen csoportot facebookon es talalkozz 1-2 gazdival es kerdezd ki,mik az igenyei annak a kutyanak. Meglatod majd azt is milyen ek :)

2022. aug. 17. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt mert elfogultak a fajtával szemben, de mindenki így van a saját fajtájával szemben.

Másrészt az igazsághoz hozzá tartozik, hogy majdnem az összes óriástestű kutyára ráhúzható ez a dolog, hiszen ők más energiaszinten vannak a méretük miatt, emiatt olyan bújós, nyugodt, kifinomult jellemek.

2022. aug. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!