Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy németjuhásszal mennyit...

Egy németjuhásszal mennyit ajánlott sétálni?

Figyelt kérdés
Pár napja örökbe fogadtunk egy németjuhász hölgyet (5 éves) menhelyről. Eddig minden nap vittem sétálni, de ahogy olvasok róla kiderült, hogy nincs olyan nagy mozgásigénye. Ma már kicsit rövidítettem a távon. Szükséges egyáltalán minden nap vinni sétálni?

2022. aug. 16. 20:29
1 2
 11/13 tatagami ***** válasza:
Az enyém igényli a sok sétát, futást és játékot. Jelenleg munkát váltok és otthon vagyok 1-2 hónapot így mostanában 3 órát vagyunk kint(utca, erdő,park), kertben meg 1/2-1 óra tanulás. Később ez változni fog, de mindegy mennyit mennénk akkor is akarna mozogni. Ha 10 méternél messzebbre megyek jön utánam egy 40-60 perces séta után is. Nekem kell figyelni hogy ne erőltesse meg magát főleg melegben(fekete színű).
2022. aug. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Amíg a lábad bírja!!!!!!!!!!!
2022. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
40km egy nap
2022. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!