Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kényes gyomrú, válogatós 8...

Kényes gyomrú, válogatós 8 honapos golden retrivernek mit ajánlottok enni adni? A száraz tápot unja (több fajtát, több ízben kiprobaltunk)

Figyelt kérdés
2022. ápr. 25. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jo alternativa lehet:

BARF, azaz nyers etetes, de ennek nagyon utana kell olvasni, hogy jol csinald.

PetChef kesz eledelek, de ez nem olcso.

Vagy a tapot feldobod egy kis jo minosegu konzervvel (Rocco, Rinti, Animonda), osszekevered es hatha ugy megeszi.

2022. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy etetem a kutyáimat, hogy 1/3 rész konzerv, 2/3 száraztáp. Két perc alatt megeszik, sosem finnyáskodnak. Konzervekből jó minőségű pl. az Animonda, Real Nature, Terra Canis. A Petchef is jó, az enyémek azt is szerették, de nagytestű kutyánál havi 40-50 ezer forint.
2022. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nem gond, akkor én is a PetChef-et mondanám. Eddig nem hallottam olyan kutyáról aki nem bolondult érte.
2022. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon egyszerű! Te cseszted el azzal, hogy minden hülyeséget megvettél neki!

A megoldás az, hogy nem kap mást enni, akkor majd meg fogja enni!

Te vagy a kutya gazdája vagy te vagy a kutya embere...?

2022. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
#4 miért kéne a kutyára ráerőltetni azt, amit nem szeret? A szüleid neked is lenyomták a torkodon azt a kaját, amit nem szerettél? Vagy éheztettek, amíg meg nem etted? Csak mert ki van neked szolgáltatva egy élőlény, attól még nem kell visszaélni vele.
2022. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
áztatott kenyér
2022. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!