Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Flexi Style szalagpóráz a...

Flexi Style szalagpóráz a régi típushoz hasonló? Használja valaki?

Figyelt kérdés

Van egy régebbi Flexi neon pórázunk, nagyobb gombokkal a tetején. Nekem szimpatikusabb, mint az új típusok. Hasonlót szeretnék szalagos változatban (nem kell neonnak lennie), eddig csak ezt találtam. Esetleg használ valaki ilyet? Tényleg olyan mint a képen?


[link]



2022. aug. 17. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Én ilyet használtam, a szalagosat, de a 25 kilós terhelhetőségű változat nem ajánlott 25 kilós kutyákhoz… Én is vettem egy 65 kiló terhelhetőségüt (flexi xtreme L). Az is szalagos, de annyi vele a baj, hogy az már nagyon ormótlanul nagy. De azért használható… Problémás még, hogy néha be akad a gomb.


Volt régebben 20 kg-ig terhelhető zsinóros flexink is, az pl. elszakadt amikor a kutya olyan 21-22 kg. volt…


Alapvetően a Flexi pórázokat nem szokták szeretni a tapasztaltabb kutyások, de az én véleményem az, hogyha viszonylag be hívható a kutyád, akkor nagyon kényelmes…

Sőt, ez az Xtreme változat, ez néhány váratlan helyzetben is bizonyított. Van a végén egy ilyen rezgéscsökkentő és amikor a kutyám próbált elrántani, én meg tudtam tartani simán, a gomb lenyomásával és 1 métert sem húzott el.

2022. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Enyém csak 8kg, de parázom, hogy a 12kg-ig való flexi neon zsinóros pórázunk felmondja a szolgálatot, mert súlyához képest elég erős és hámban is van. Én is csak néha használom, pl nyaralásnál ezzel le tudott menni a vízhez, nem kellett utána másznom a köveken. Ő ügyesebb, mint én :D városi parkos sétához viszont textil pórázt használunk
2022. aug. 17. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!