Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a mamám...

Mi lehet a baja a mamám kutyájának?

Figyelt kérdés
A nagymamám kutyája nagyon beteg. Kistestű keverékkutya. Napok óta nagyon brutálisan fel van dagadva a hasa. Kan kutya, de dettó olyan, mintha terhes lenne, olyan nagy a hasa. Nem is tudom, minek nevezzem, de olyan, mintha állandóan nyögne. Nagyon furcsán veszi a levegőt, olyasmi hangja van, mintha minden levegővételnél tényleg nyögne, és nagyon gyorsan is szedi a levegőt. Semmi rosszat nem evett, folyamatosan valamilyen oltásokat kap, de semmit nem ér neki. Bizalmatlan kutya volt eddig nagyon, soha nem engedte, hogy megfogjam, de most odamehetek hozzá, megtűri az érintésem. Nehezen is mozog, lassabban, apró, totyogó lépéseket tesz. Szerintetek ez mi lehet? A neten próbáltam utánanézni, ott ami a legjobban hasonlított erre, az a gyomorcsavarodás volt, amit találtam. De szeretném meghallgatni a ti véleményeteket, tapasztalataitokat is! Előre is köszönöm nektek!

2022. aug. 17. 16:53
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, és hogy drukkoltok!

Ha lesz valami, megírom majd. Én is remélem, hogy sikerül rendbe jönnie.

2022. aug. 17. 18:50
 12/24 anonim ***** válasza:
64%

Ettől az állatorvostól nem fog rendbe jönni. Szerintem csak vizet fecskendez tele, nagyanyádtól meg elviszi a pénzt érte.

És de, a ti hibátok.

Hűha, 36 km. Be ne xarjak. Én 50 km-re jártam suliba, most 60 km-re dolgozni. A kutyát múltkor 80 km-re vittem orvoshoz. Van amúgy busz is. Meg haver/barát. Szülő. Tesó. Bírom, hogy ilyenkor 100 fős rokoni körben egy autó sincs. Nagyanyad akkor hogy megy orvoshoz? Gondolom nincs kórház a falutokban.

Várjátok meg a hétvégét nyugodtan, hátha megpusztul szerencsére, nem lesz legalább több élet amit tönkretehettek.

2022. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
28%
12# Most idejöttél egy kis epét hányni? Agyrém.
2022. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
53%
Minek neked kutya? Ha nincs állatorvos a környéken és a segg*d meg lusta vagy felemelni,hogy felszállj a buszra vagy megkérj egy ismerősöd hogy vigyen el állatorvoshoz. Mindent meglehet oldani ,36km húha!! Én is mindennap messzebbre jártam dolgozni! Nem kocsival,felkeltem 5-6kor húha!!! Ha szereted azt a kutyát ennyir egyszer megteszel érte!
2022. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%

Igen, nekem is az ilyen kérdéseknél mindig az a furcsa, hogy internet van, telefon van, de az ismerősök között nincs egyetlen egy sem, aki a benzinköltség fejébe elvinné egy tisztességes állatorvoshoz.

Én is falun lakom és nálunk is kijáró állatorvos van, orvosi rendelő 30 km távolságban, de ha vészhelyzetben bármelyik szomszédomat megkérném, akkor beülne velem a kocsiba és elvinne és én is ugyanezt megtenném bármelyik falubeliért.

Nem szeretem bántani az itteni kérdezőket, de minden második nap jön egy ilyen kérdés és agyvérzést kapok attól, hogy mindegyiknél ugyanazt a standard szöveget olvasom.

2022. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
Jaja. Kifogás mindig van. Igazából lustaság hogy ide írnak. Meg az ingyen is van. Mi baj lehet belőle.... Úgy még sose volt hogy sehogyse lett volna. Majd lesz valami. Csoda történik. Bármi. Ők tettek valamit mert hát beírtak ide. Na.
2022. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
67%
Majd bármi bajod lesz a jövőben, vagy nagymuternak, a kórházat, várost ti is kerüljétek el, mert hát falu és 36 km!
2022. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
65%

A fenének kell olyan idióta, felelőtlen isten barmainak kutya, akik még ahhoz is lusták, hogy orvoshoz vigyék!

Szomszédot megkérni? Rokont megkérni? Taxit hívni? Tömegközlekedéssel elvinni? Millió megoldás lenne, de persze csak a kifogás megy. Valójában csak rohadt lusták és kényelmesek vagytok...

2022. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
63%

Olvasás nuku? Csak okádni bele a netbe az okosságot?


"Helyileg az egész történet nem is Magyarországon játszódik, Most egyik barátom volt olyan szives, hogy felpakolta a kutyát és elvitte a városba, hátha ott kezdenek vele valamit."

2022. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
85%
Ja. Napok óta szenved a kutya és végre voltak oly kedvesek hogy elvitték végre. Már rég kellett volna! Ezért kapja az ívet.
2022. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!