Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a mamám...

Mi lehet a baja a mamám kutyájának?

Figyelt kérdés
A nagymamám kutyája nagyon beteg. Kistestű keverékkutya. Napok óta nagyon brutálisan fel van dagadva a hasa. Kan kutya, de dettó olyan, mintha terhes lenne, olyan nagy a hasa. Nem is tudom, minek nevezzem, de olyan, mintha állandóan nyögne. Nagyon furcsán veszi a levegőt, olyasmi hangja van, mintha minden levegővételnél tényleg nyögne, és nagyon gyorsan is szedi a levegőt. Semmi rosszat nem evett, folyamatosan valamilyen oltásokat kap, de semmit nem ér neki. Bizalmatlan kutya volt eddig nagyon, soha nem engedte, hogy megfogjam, de most odamehetek hozzá, megtűri az érintésem. Nehezen is mozog, lassabban, apró, totyogó lépéseket tesz. Szerintetek ez mi lehet? A neten próbáltam utánanézni, ott ami a legjobban hasonlított erre, az a gyomorcsavarodás volt, amit találtam. De szeretném meghallgatni a ti véleményeteket, tapasztalataitokat is! Előre is köszönöm nektek!

2022. aug. 17. 16:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
74%
Ide nekik a valami neves díjat, amiért napokig tartó szenvedés után, sikerült végre a kutya érdekeit előtérbe helyezni! Gratulálok. Hadd ne vágjam már a s...ggem a földhöz, amiért eljutottak idáig agyilag.
2022. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
75%
36 km! Gondolom busz sem jár. jaj, hagyjuk már.
2022. aug. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
76%

Ha meg akarnátok oldani, nem gyakorira írkálnál. Tesómnak volt egy ilyen osztálytársa, napokig, majdnem egy hétig nézte, ahogy szenved a kutya, aztán leesett neki, hogy ja, mégis csak el kéne vinni normális dokihoz. Mehetett volna busszal, vonattal a megyeszékhelyre, mindkettő 1 kilométeres körzetben legalább 2-3 állatorvos van, de neeeem. Megvárta, amíg kb a haláltusáját vívja, majd tesomat kérte, hogy vigye már el (ő ekkor éppen dolgozott, szóval nem tudott segíteni). És persze még a tesóm k.rv. anyját, hogy nem ugrott azonnal.

Ássatok neki egy gödröt. És inkább ne legyen állata mamádnak. Én csak oltás miatt a 40 kmre lévő rendelőbe viszem a kutyáimat, mivel bennük bízok a legjobban. Ha akarnám, ezt is simán meg tudnám oldani tömegközlekedéssel vagy busszal.

2022. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
91%
Mi lett a kutyussal végül?
2022. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!