Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya nevének megváltoztatása?

Kutya nevének megváltoztatása?

Figyelt kérdés

A állatorvosnál előzetes egyeztetés nélkül a párom olyan nevet adott a kiskutyának, amit nem beszéltünk meg.

Még nem ismeri a kiskutya a saját nevét, mert még csak 2 napja van meg.

Lehetséges megváltoztatni a nevet, amit ott beírtak a kiskönyvbe?

Valamint a kutya chipjében benne van a neve?

Úgy tudom az elvileg nincs benne.

Hol kell még a névmódosítást megejteni, gondolom, nem csak a kiskönyvben szerepel?



2022. aug. 17. 19:16
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az állatorvossal.
2022. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
91%
Csak nem lopott kiskutya?
2022. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Bemesz az orvoshoz es atirjak ,ilyen egyszeru
2022. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
92%
Azért a pároddal beszélgess el, hogy ha gyereketek lesz, akkor ne csináljon ilyen mutatványt. :D
2022. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Képzeljétek el azt, hogy megbeszélitek a párotokkal, hogy mi lesz a kiskutya neve...

Aztán elviszi az orvoshoz, és úgy érkezik haza, hogy hirtelen ötlettől vezérelve más nevet iratott be a kutyának...


Ti nem lennétek kiakadva?


Ez nem arról szól, hogy hogy hívjuk, egyszerűen, nem tudtam ott lenni és ezt kihasználta vagy nem is tudom... nyilván nem direkt tette, csak ennyire nem vette komolyan a korábban megbeszélteket...


Szóval nem szeretném, hogy ez így maradjon, mert bíztam benne, hogy nem fog hülyét csinálni belőlem.


Tehát szeretném megváltoztatni a nevét a rendszerben, és a kiskönyvben is. Erre van lehetőség?

2022. aug. 17. 19:57
 16/40 A kérdező kommentje:

#14


Szerencsére ha gyerekünk lesz engem fognak megmérdezni, hogy milyen nevet adok neki, mivel én fogom megszülni, de szerintem ha rajta múlna az sem a megbeszéltek alapján történne xD

2022. aug. 17. 19:59
 17/40 anonim ***** válasza:
70%
De nem úgy hívjátok, ahogy bejegyeztette, hanem úgy, amire szoktatjátok. Sőt, akármilyen idős korában még a hívónevét is megváltoztathatjátok, rá lehet nevelni az új névre. Kutyáknál a papíron szereplő név kb. semmit nem jelent, És persze én is ki lennék akadva, mert ezek után hogyan bíznék meg benne. Ebben a kutyatémában elengedném a dolgot (vagy szimplán elintézném a névváltoztatást, csak sok értelme ennek nincs), de egy komoly beszélgetés várna a páromra mindenképpen.
2022. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
60%
#16 na most már tudjuk hogy te vagy a nő. Jó hülye hapsid lehet, én feltételeztem, hogy fordított a helyzet, értelmes férfi nem csinál mást, mint amit az asszonnyal megbeszélt. :D
2022. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
86%
(Mondjuk megsúgom, barátoméknál ikerszülésnél a férj olvasta be a neveket, ő nem volt józan, mert a koránnál is korábban jöttek a babák, anyuka meg egyáltalán nem volt éber, amikor el kellett őket nevezni. Szóval ne legyél ennyire biztos a dologban.)
2022. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
63%
le se tojnám mi van a kiskönyvében.
2022. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!