Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keresem Kisbán Kázmár-tól "A...

Keresem Kisbán Kázmár-tól "A GONDOLATOK A NÉMET JUHÁSZ KUTYÁKRÓL című könyvet, hol szerezhetném be?

Figyelt kérdés
Már próbálkoztam antikváriumba és még a kiadónál is,de nincs már egy példányuk sem.Megköszönném segítségeteket.
2010. szept. 24. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:

hát körbenéztem neked és tényleg nincs.

Egy helyen van biztosan az Országos Széchényi Könyvtárban. De csak helyben olvasható.

itt vannak a pontos adatok.

Kisbán Kázmér: Gondolatok a német juhászkutyáról

Budapest: MNJK, 1992

70p (azaz hetven oldalas)

ISBN : 963-02-9341-2 (az ISBN szám fontos lehet a keresésnél)

raktári jelzet: MB 141.103

Esetleg kérdezd meg a kiadót:

H-1106 Budapest, Pilisi u. 52.

Tel./Fax: 00-36/(1)-261-5460

E-mail: mnjk@nemetjuhasz.hu

2010. szept. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked.kedves vagy,hogy ilyen hamar írtál.A kiadónak már írtam,de nekik csak egy példányuk van.Írtam magának a szerzőnek is és neki is egy példánya van.Az a baj,hogy Pest-től messzi lakok.Tehát az ország másik vége:-(((((
2010. szept. 24. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor próbálj meg fénymásolatot kérni belőle.

Bár elvileg nem lehet teljes művet lemásoltatni...ezt nem tudom erre rá kell kérdezni.

70 oldalas a könyv és 20 cm-s. Ez az jelenti, hogy A/4 es lapra két oldal is ráférne. Akkor csak 35 oldal lenne.

Én is olyan könyveket akarok beszerezni, ami sehol nincsen.

Vagy

Létezik olyan, hogy könyvtárközi kölcsönzés.

Csak be kellene menned a hozzád legközelebb eső könyvtárba és megrendelni a szolgáltatást.

Ne add fel!!

2010. szept. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megtaláltam köszike a segítséget!!!! :-)))
2010. szept. 24. 19:42
 5/5 anonim válasza:
Nekem is szükségem lenne erre a könyvre, ha tudnál segiteni, megköszönném
2011. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!