Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetném vissza az...

Hogyan szerezhetném vissza az önbizalmamat?

Figyelt kérdés
Pár éve talpraesett voltam és minden összejött aminek neki álltam....a 1.5 éves munkanélküliség és az ezzel párhuzamosan rossz kapcsolatom tönkre tett teljesen...mindig élet vidám voltam és pozitív és mostanában akármiben belekezdtem mindig csak csalódás ért...és már a sok csalódás után és azokra vissza gondolva ismét vissza ránt a bizonytalanságba...sok negatív dolog ért mostanában és nem sok sikerélmény,más sokszor félek nyitni új irányokba pedig nem ilyen voltam...hogy tudnám vissza szerezni az önbizalmam?
2011. nov. 7. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél a piacon... Én azt sem tudom, egyáltalán hogy szerezzem meg, mert sosem volt.

Talán pszichodoki segíthet benne? Fogalmam sincs!

2011. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tart minden örökké --ez talán ad egyfajta támogatást, és óvatosságot ahhoz, hogy folytasd.


Ami pedig a konkrét kérdést illeti: először is kerülj egálba a múltaddal. ZÁRD LE. Állapítsd meg a hibákat, amit vétettél, és a hibáidat, ami miatt vétesz.


Másszor pedig: keresd a kihívásokat, de ne érdekeljen az, hogy mi lehet a vége. Azt nézd, hogy miként szeretnéd, hogy az elfogadott kihívás záruljon. Állj tisztán a kihívások elé, és legalább azt tudd, hogy mi az amivel még ki tudsz egyezni.

2011. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja igen. Még valami. Fontos tudni azt, hogy az emberek ugyan előszeretettel ítélkeznek máson, de teszik ezt általában úgy, hogy semmi joguk, vagy alapuk nincs rá. Azért írom, hogy általában, mert azért akad olyan is, aki tudja mit beszél. Na őket becsüld meg, és engedj nekik.


És azt sem szabad elfelejteni, hogy aki veled szemben áll, lehet nincs is tisztában a tévedésével.

2011. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Higgy magadban.
2017. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!