Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S.!? Kóbor bernáthegyi!

S. O. S.!? Kóbor bernáthegyi!

Figyelt kérdés
Segítségeteket szeretném kérni! A falumban napok óta kóborol egy gyönyörű bernáthegyi, sürgősen gazdi kellene neki, mert még a hét végén elaltatják:-(
2010. szept. 24. 09:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hol van ez a falu?fiatal öreg kutya?!szuka / kan?
2010. szept. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kedvenc kutyafajtám. Merre van? Barátságos? Agresszív?
2010. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
B.A.Z. megyében vagyunk Szegi nevű faluban nem tudok sokat a kutyáról, de felhívom az állatorvosunkat és leírom nektek! Hjajjj nagyon rendik vagytok úgy örülök! A kutya egy kicsit le van soványodva, de én dolgozom rajta, hogy összeszedje magát! Nem tudom, hogy milyen nemű és a korát sem, de nem kölyök kutya már az biztos. Egyébként kidobhatták, mert nagyon sírdogál és szomorú!
2010. szept. 24. 10:05
 4/11 anonim ***** válasza:

esetleg próbáld velük felvenni a kapcsolatot: [link]


és ők is elvileg foglalkoznak mentéssel is: [link]

2010. szept. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linkeket, de Budapestről biztos nem jönnek le érte, a környékbeli kutyamentők pedig nem tudják fogadni, mert tele vannak:-(
2010. szept. 24. 10:33
 6/11 anonim válasza:

(első vagyok)

óh szegényke:(((gyülölöm az ilyen emebreket akik ezt teszik..:@

Sajnos tőlünk messze van nagyon:(

2010. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A messzeség relatív hozzánk puliért eljöttek 500 km-ről is:-)
2010. szept. 24. 10:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, a fajtamentők biztosan elmennek érte Budapestről, vagy megoldják máshogy. Az is lehet, hogy van közelebb lakó tagjuk is aki el tud menni érte! Mindenképp nekik szólj!
2010. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Végső elkeseredésemben írtam nekik de nem bízom benne, hogy segítenek:-(
2010. szept. 24. 11:00
 10/11 MME ***** válasza:

Nagyon nagy kár!! Szívesen befogadnám, már korábban is terveztük, de 6 hétig nincs kocsi... Már a kórházba eljutni is a bajos az egyik kutyámmal -

Egyébként inkább telefonálj, mert emailre akár csak egy hét múlva is válaszolhatnak, egyrészt. Másrészt, a bernáthegyi esetében érdekesen van a fajtamentés, tehát lehetséges, hogy nem tudnak segítséget küldeni, de egy 'B' tervben nagyon valószínűsítem a segítséget!

2010. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!