Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak van egy daganat...

A kutyámnak van egy daganat vagy nem tudom mi a nyakán kb egy ping pong labda méretű és puha állatorvos zárva van vasárnap és nem tudom mit kezgyek vele?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék?

2022. aug. 20. 20:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy nem raktam vesszőket
2022. aug. 20. 20:05
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel valoszinuleg kibirjatok hetfoig, ha nincs rajta nyilt seb vagy ilyesmi.


De mindenkeppen vidd el, amint tudod, lehet, hogy semmiseg, egy artalmatlan zsircsomo, de ki tudja.

2022. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Aha...és ez 5 perc alatt jött elő, mi? >:)


KAMU!

2022. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Ez csak úgy ma délutánra váratlanul megjelent rajta?


Megcsípte valami?

2022. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Daganat azért nem egyik percről a másikra lesz pingpong labda méretű szóval kb. mindegy már, hogy ma viszed vagy hétfőn orvoshoz.


Viszont ha ténylegesen csak úgy ott lett a semmiből akkor érdemes elvinned a kutyát az ügyeletre az ünnep nap ellenére.

2022. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Persze kamuból kiraknám, jó vicc

És igen eddig nem vettem észere de nem is lehetett ott sokáig mert körülbelül egy fél nap telt el és egész sokat nőtt

2022. aug. 21. 13:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Oké. De most mi van a kutyával és a puklival?

Él még az eb?

2022. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen él és szerinten kibirja ha csípés lenne adtunk rá kálciumot neki majd holnap kiderül mi a baja
2022. aug. 21. 19:46
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csípésre kalciumot adni pont annyi haszonnal jár, mintha mondjuk eperlevest adtál volna. Köze nincs a kalciumnak az allergiához.
2022. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!