Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik mini beagle? Van vmi...

Létezik mini beagle? Van vmi más neve?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nincs. semmilyen mini sincs.
2010. szept. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a beagle úgy jó, ahogy van. bár amíg kölyök, addig tényleg mini
2010. szept. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tegnap találkoztam eggyel. Nekem 5 hós szukám van, az 4 hós kan volt és kevesebb, mint fele akkora, mint az enyém. Azt mondták két fajtája van a beaglenek és ez a kisebb fajta. Az enyém kb.6-8 hetesen volt akkora mint ez!
2010. szept. 24. 11:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor mond meg az illetőnek, hogy jól át verték. Nincs olyan, hogy mini beagle. Az FCI csak a normális beagle-t ismeri el mint fajtát és csak azoknak lehet törzskönyvük. Mini beagle-nek nem lehet törzskönyve ergo nem elismert és nincs is ilyen fajta csak valami szaporító adta el mert a mini kutyák mindig kelendőbbek. Csak betegek is...
2010. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kissebbre sikerült a többinél, ez nem azt jelenti, hogy mini, hanem , hogy selejtes( akarmilyen csúnyán hangzik), ettől még lehet egészséges, de a legtöbb ehez hasonló beteges.
2010. szept. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem létezik. Maximum kisebb lesz a tiédnél felnőtt korában. Pl. a tied 14 övé 11. Minél nagyobb, annál jobb, masszívabb kutyi. Jobban meglehet dögönyözni. :)

Persze lehet ezeket is már gyártyanak miniben.. egyik kutyaruhás újságban az egyik modell egy beagle (felnőtt) és 6 kg.. hm..

2010. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szerintem kevered a basset hounddal az is lógós fülű és olyan tarka de kissebb nézz utána a neten
2010. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Santal válasza:

Amerikában már kitenyészették a Puggle nevű hibridet, amit a Beagle+Pug (magyarul mopsz) keresztezése.

Így néz ki a drágaság:

[link]

2010. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igenis létezik mini beagle,de csk amerikában divat és pocket beagle-nek nevezik.Egyébként nekem normál beagle-öm van és az egyik ismerősömnek meg mini,elősször azt hittem hogy az enyém túl nagyra nőtt és hogy valami baj van vele,de utána néztem és kiderült hogy az enyém a normál az övé meg a mini.
2011. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!