Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik kutyahordozó táska...

Létezik kutyahordozó táska közepes testű kutyák számára, mint például a beagle?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Létezik, de vinni úgyse tudod benne, mert nehéz. Ha kocsiban akarod szállítani, akkor meg nem is kell táska, csak egy kutya biztonsági öv (be tudod csatolni az öv helyére, így, ha fékezel, nem borul a kutya a műszerfalra).
2011. jún. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mire gondolsz. Box az van természetesen. Amibe lehet szállítani. Az van egészen nagy testű kutyákra is.

Na de kutyatáska. Ha neked van kedved kézben 15-20 kilót cipelned... :) Még nem láttam neten, de biztos lehet csináltatni.

2011. jún. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem egy kutyának van lába,vagy tévedek?
2011. jún. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen, hogy kézben, vagy vállon vigyél egy beaglet. 2 perc után nem bírnád. A box az más, ha szállítani kell akkor úgyis olyanba kell tenni.
2011. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sztem is nagyon nehéz lenne cipelni. amikor fájt a tacskóm lába (térdkalácsficama van), akkor futtató után kicsit felvettem, mert meleg is volt az aszfalt, meg fájt is a lába. hát...össszvissz 8kg a kutya de ugy 7 perc után már nem volt semmi...
2011. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Box tényleg van egész nagy is, de táskát még nem láttam. Pedig szerintem egy 8 kilós kutyát pont hogy még kényelmesen el lehet vinni vállon. Nekem cicám van, 7 kiló, és ha hosszabb távon kell vinnem a boxot, akkor nagyon nehéz, de vállra véve biztosan nem lenne ilyen rossz..
2011. jún. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. jún. 24. 12:04
 8/9 anonim ***** válasza:
hát én csak ugy felkaptam a kutyát hazafelé menet, mert már minden baja volt. de vállpántos boxban nem lett volna gáz.
2011. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy úgy közepes méretű, hogy max. 5 kg, de nem olyan kicsi, mint egy yorki.
2011. jún. 24. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!