Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rövid szőrű kutyák mennyire...

Rövid szőrű kutyák mennyire fáznak hogy oldjátok meg vele a telet? Nem megy be a házába Estére és ha otthon vagyunk bent lesz. Egy éves amstaff,

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
a miénk nem jöhet be. van kutyaólja, majd kap szalmát bele, az jó meleg.
2010. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi most fogjuk leszigetelni a házát! Kap 10 cm hungarocellt a háza, bele meg teszek jó puha törölközőket (ezeket oda kell szögelnem, mert a kis lütyő kirángatja)! Ha igazi kemény hideg lesz, akkor kap ruhát. No nem ilyen divatruhát, én csináltam neki törölköző anyagból. Azt estére ráadom!
2010. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tehát napközben lenne kint és amikor otthon vagytok akkor bemehet. És az éjszakát is bent töltheti. De te aggódsz, hogy amikor nem vagytok otthon és a kertben van nem megy be a házába

Jól értelmeztem?

Mert ilyen formán kibírja.

Különben, ha egyáltalán nem mehetne be melegedni éjszakára tropára mennének az izületei.

A másik kérdés, hogy nem megy be a házába az ő döntése.

Ha nagyon fázna bemenne.

Ha azt akarod, hogy jó meleg legyen ne rongyot tegyél be, hanem szalmát. (ha tudsz szerezni). Az tartja a legjobban a hőt és ha átnedvesedik ki lehet cserélni.

2010. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is szigetelt ház van a vizslámnak. Valamint kap bele jó vastagon szalmát. Meg raktam neki olyan ajtó szerűt is de 10percet se volt fenn mert letépte... Majd idén is megpróbálom. :D
2010. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sziasztok!

Igen nagyon aggodom erte olyan mintha a meg nem szuletett gyerkunk lenne... jol el van kenyeztetve. A szalmarol mar hallottam mi is hasznaltuk a amsik kutyanknal.

Ami meg jo az a regi hagyomanyos szovetzsakba diofa levelet tomni ( sok van nalunk ) es azt a kutya ala tenni... Akkor nem aggodok erte nagyon :)

Hatha rajon mirevalo az a haz :)

2010. szept. 25. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!