Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyáma...

Hogyan szoktassam le a kutyámat válogatásról?

Figyelt kérdés

van egy 1 éves mudim aki elég szar helyről került hozzám

(be volt zárva , össze vissza kapott enni, nem volt vele foglalkozva) valamennyire helyre tudtam hozni már nem retteg mindentől csak bizalmatlan emberekkel, kutyákkal is.. jó ez érthető is nála

(kerítésen keresztül nagy a pofája de amikor be is jön valaki és megszagolja mintha kenyérre lehetne kenni pedig még életében nem látta az illetőt)

szóval alakulgatunk (szobatisztasággal is így vagyunk már bent tudtam altatni a házban balhé nélkül)

csak a kis vakarcs válogat..

száraztápot próbáltam már párat eddig a platinum iberico volt amit pár szemet megevett de már másnap azt se 😂 (kikészít..)

aztán tudom én is elbaszom de úgy sajnálom ahogy nem eszik a kis majom.. csináltam neki főtthusit azt ette egy ideig de már arra is el kezdett finnyázni (sajna akikkel lakok hiába mondom ne etessék már semmivel adtak neki valami pörktes cuccot és azóta nem kell amit én akarok adni)

nem fogyott le vagy ilyesmi nincs átszakadva de idegesít nagyon hogy ezt csinálja.

most amit meg tudok vele etetni a farhát.. 😒 jó több mint a semmi de ez elég gyér így ..

mit tegyek milyen tápot próbaljak neki adni amivel rá tudnam venni evésre?

happy dog , fit active juliusk9 nedves kaja is kilőve nem kellett neki..

bármit meghallgatok tippet ,trükkök, tapasztalatok mindenre kiváncsi vagyok ..



2022. aug. 26. 22:07
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

nem erőltetem csak próbáltam mit enne meg ..

a tápok jobbak mint a főtt kaja azért próbáltam azt adni neki.

agyon fűszerezett cuccot én sem adok neki.

a volt gazdi elvileg táppal etette nálam viszont rá se néz pedig azt vettem neki amit elvileg kapott.

inkább az a baj hogy minden csak 1 adott ideig megy aztán finnyázik.

2022. aug. 28. 07:32
 22/23 anonim ***** válasza:
64%
Mekkora csomagot veszel? Hogyan tárolod? Lehet, hogy elveszti az aromáját, és úgy már nem ízlik a kutyának. Én ezért veszek kis csomagolásúakat, pedig a nagy lenne a gazdaságosabb, de ha már se íze se bűze, úgy már nem jön be neki, a zárható tasakos sem.
2022. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

En ajánlottam az ivartalanítást...az pont azért fontos ha szuka kutyád van , hogy később ne alakuljon ki poyura(gennyes meggyulladás) sajnos előző kutyusomnak akit gyerekként kaptam kialakult. Mi már elköltözünk párommal mikor szüleim szóltak napok óta nem eszik a kutya . Na akkor volt az, hogy gyorsan fel dokikhoz...kettő el akarta altatni a kora miatt és a harmadik műtötte meg 13 évesen..életmentő műtét volt.

Szóval az fontos...persze , a kockázat benne van de kell....később kockázatosabb lesz. Jó dokihoz kell menni :)


Két évig élt velunk, utána fogadtuk be ezt a kis finnyás csajt.

2022. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!