Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adtok maradékot a kutyának?

Adtok maradékot a kutyának?

Figyelt kérdés

2022. aug. 27. 09:26
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Csak házi kosztot eszik
71 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Néha, főleg száraztápot kap.
2022. aug. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Sokszor kap a szárazeledel kiegészítseképpen házikosztot (szívesebben eszi meg úgy), de ez nem maradék, neki főzzük. Maradék nem szokott lenni nálunk, annyit főzünk, amennyi elfogy vagy elteszünk.
2022. aug. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal etetem, Wolf of Wilderness tápot kap, de előfordul, hogy kap maradékot is. Pl ha szalonnát sütök magamnak, megkapja a bőrét, csirkecomb bőrt, porcos részt, sertés hús mócsingosabb részét, amit én nem szeretek, a kutyának csemege, és a kukába is kevesebb kerül.
2022. aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A nagy Levin ***** válasza:
94%
Kellett volna egy olyan kategória is,hogy néha. A mi kutyánk kb. havonta egyszer kap maradékot.
2022. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Enyémek kapnak pl. maradék virslit jutifalatnak, vagy maradék párizsit, amivel beveszik a gyógyszert.


Mást nem. Kutyatápot esznek.

2022. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Milyen maradékot? Mert vannak emberi kaják amik nem jók nekik. De ha főtt tojást, húst, nem fűszeres maradékot kap, attól nem lesz baja, feltéve ha tudod miket nem ehet: például a hagyma akármilyen formában káros a kutyáknak (igen, a pörköltmaradékban is)
2022. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 NTBS ***** válasza:
92%
Néha.
2022. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem maradekot kap, hanem ugy szoktam, hogy kiveszek a husbol egy kicsit, amikor fozok es azt neki kulon elkeszitem nasinak. Alapvetoen tapot kap, de neha igy plusz hust is.
2022. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%

Igen, szinte csak azt kap.

Vagyis nem csak ami megmarad, hanem amit főzünk magunknak, azt eszi ő is.

Van benne bőven hús is, hal, tojás, tejtermékek, zöldségek, köretek, levesek, főzelékek, tészta, változatos.

2022. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Senior Séf ***** válasza:
98%
Amit megehet, és nekünk véletlenül megmarad, azt megkapja. Kivéve a csirkét, mert attól vakarózik.
2022. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!