Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adtok maradékot a kutyának?

Adtok maradékot a kutyának?

Figyelt kérdés

2022. aug. 27. 09:26
1 2
 11/15 tatagami ***** válasza:
86%
Nálunk tápot kap, néha valami gyümölcsöt, de a lényeg hogy semmit amit mi eszünk így sose kunyerál, ha mellettünk van ebéd közben akkor sem. Külön pedig nem főzök neki.
2022. aug. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Tápot eszik, de napközben kap egy-egy falatot abból amit én eszek, mondjuk a hús porcos, zsíros vagy épp bőrös részét (már ha nem fűszeres), amit én nem eszek meg, ő meg odáig van érte. Mást nem igazán kap, csak anyám meg nagymamám néha megszánja ezzel-azzal, de csak olyannal ami nem káros, és kis mennyiségben, mert tudják mennyire aggódom hogy jó fizikuma legyen :'D (főleg egy-egy falat tepertőt adnak neki amúgy, amit szerintem részben miatta vesznek, de például a puffasztott rizst is nagyon szereti valamiért :'D).
2022. szept. 4. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a maradék igazából?
2022. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azt amit te mar nem eszel meg, arra gondoltam. Nem mindenfele, esetlegesen romlott kaja osszeontesere gondoltam😄
2022. szept. 4. 16:44
 15/15 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon régen volt kutyank akkor meg a kutyatapok nem voltak elterjedve igy maradekot kapott csak.
2022. szept. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!