Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallottatok már kutyaszőrből...

Hallottatok már kutyaszőrből kötött zokniról? Nekem ma mondta egy orosz nő, két szamojéd gazdája, hogy azt csinálja, állítólag egészséges viselet.

Figyelt kérdés

2022. aug. 30. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Persze, évekkel ezelőtt olvastam róla, Etsy-n is találsz ilyen cuccokat. Én azt gondolom, hogy

1. az ilyen házi praktikás emberek ki tudja, mennyire kezelik a dolgokat

2. a gyapjú is gyakorlatilag szőr

3. mindenféle állatbőrt-szőrt hordtak az emberek sok száz éve is


Tehát összességében nincs vele gond, ha nem viszketsz tőle (tehát valamennyire azért fel is van dolgozva a cucc, nem csak összefonva), és nem vagy rá allergiás. Én támogatok minden hülyeséget, bár birkabőr takarót sem használok, pedig mamám háza tele van vele, mert egy porfogó az egész, és az asztmám sosem bírta.

2022. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%

Megfelelően előkészítve semmivel nem másabb, mint a gyapjú.

Egyszer poénból spiccből kifésült szőrt kezdtem fonni. Lett is egy 15 centis "fonalam" teljesen működőképesnek tűnt

2022. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!