Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya mellett hogyan tartjátok...

Kutya mellett hogyan tartjátok rendben a lakást? És a kutyát?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen praktikáitok, bevált módszereitek vannak arra, hogy benti kutya mellett is tisztaság, jó illat legyen a lakásban.
2022. aug. 31. 17:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát a shiba, akita, husky és malamut sajnos ilyenek :D


Nálunk egyébként van több szőnyeg is, porszívózás mellett nincsen vele semmi gond.

2022. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk heti 2 porszivozas, felmosas van.


Bar az en kutyaimnak nem hullik a szőre :D


5 hetente furdetve, nyirva vannak. Heti 2x kikefelve. Saras idoben minden seta utan lab es has mosas. Teny ilyenkor tobb a homok, por a lakasban. Ami meg bennuk marad es ugye ahogy megszaradnak kipereg beloluk. Ilyenkor plusz sopresek szoktak lenni :D

2022. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A kutya szobatiszta. Setak kockgasaink egyutt rendszerrsek.


A parkban nem hempereg kakiba,mert nem vadaszkutya. A vizsla,spaniel,labrador golden,foxi,jrt kutyakra jellemzo a kakiba hemperges :D


A foztom eszi ,amit en. Dietasat zoldsegetek hust halat.


Arra figyelek,h eleget sportoljunm es kizarolag egeszsegeset egyunk. Mindig jol apoltak es fittek vagyunk.


Takaritani nem nagyon szoktam. Megsincs budos.

2022. szept. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy filter a porszívó csövén, asszem "ciklon filter" névre hallgat, ebbe kidobja a nagyobb szemetet, pl a kutyaszőr 90%-át is. Porszívás után csak leveszem és kiöntöm a kukába. Havonta kell csak porzsákot cserélni, vagy még ritkábban.

7-es voltam, aki szintén napi 2x porszívóz 😆😅

2022. szept. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
úú ez érdekesen hangzik, ez a filtert külön lehet venni bármilyen porszívóhoz, vagy ehhez speciális gépezet kell? :D
2022. szept. 2. 09:49
 16/18 anonim ***** válasza:
nekem simán tartályos a porszívó, nem kell zsák, csak a hepa filtert kell mosni. Azhiszem nekem is ilyen ciklonos :D
2022. szept. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. szept. 2. 14:15
 18/18 anonim ***** válasza:
Gugliba írd be a porszívód típusát és hogy ciklon filter, nekem elég sok találatot adott, van kifejezetten porzsák webshop, ott tudsz még nézegeti.
2022. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!