Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel ápoltátok az ivartalanít...

Mivel ápoltátok az ivartalanított kutyátok sebét?

Figyelt kérdés

2 napja ivartalanították a nőstény csivavám, viszonylag nagy vágás van neki bevarrva. Az orvos körömvirág krémet javasolt, de én gondolkozom a curiosa gél és/vagy neogranormon használatán is. Rákérdezek majd a dokinál, de érdekelne, hogy ti mivel kezeltétek a varratot, rajta az esetleges pirosságot, kis gennyezést? Minden orvos úgyis mást mond, kiváncsi lennék egyéb módszerekre is.


Előre is köszi:)



2022. aug. 31. 21:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekünk bephanten krémet ajánlott az állatorvos

Ma lett ivartalanítva a kis szuka csivavám! ❤🐶

Műtét utáni ruhácska van rajta!

Gyógyulást a te csividnek is! 😘

2022. szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :) vettem neki tölcsért, mert nagyon sokat próbálta nyalogatni a sebet, de ebben majd megőrült, úgyhogy végül nekünk is a műtét utáni ruhára került a sor, az vált be.

Kedves utolsó, jobbulást a Te Csividnek is, mi már varratszedésre megyünk ma😊❤️

2022. szept. 8. 09:29
 13/13 anonim válasza:

PetMED Seb Spray: kutyasuli tulajdonos barátnőm ajánlotta. Neki az idős németjucijának nagy műtéte volt a fején. A második nap elkezdett a varrat helye durván begyulladni és genyedzett is. A Seb Spray-t használta rá és azt mondta, hogy a dokik is csodájára jártak olyan szépen gyógyult a seb.

Az ő javaslatára használtam én is az ivartalanítás után. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Tényleg gyorsan és szépen gyógyult a seb.

Van a termékben minimális alkohol. Az én kutyusomnak egyáltalán nem csípte a sebét. De a biztonság kedvéért fújtam szájjal, amikor bespray-ztem, hogy az alkohol gyorsabban elpárologjon.

2023. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!