Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem ki belőle?

Hogyan vegyem ki belőle?

Figyelt kérdés
A kutyám belehentergett a fűbe,és belement a fején a szőrébe valami tapadós növény,és úgy belegabalyodott a szőrébe,hogy sehogy sem tudom kivenni.Megfürdettem,de ez nem használ,kézzel sem tudom kivenni,levágni sem tudom,mert teljesen odatapadt a fejbőréhez.Hosszabb a fején a szőre,ezért is nehéz a dolog.Ott virít a fején az a növény,és már rohamot kapok.Van valakinek valami ötlete?
2010. szept. 25. 05:14
 1/5 Norczy ***** válasza:

esetleg kefével is megpróbálhatnád, hátha kijön fésüléskor. Amúgy meg sajna macerás, tudom mert nekem is hosszúszőrű kutyám van. ha semmi nem segít akkor egyenként kézzel szoktam neki kibogarászni, amíg hagyja magát.

Türelem kell hozzá, jó sok az biztos! Kitartás!

2010. szept. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. szept. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
addig kell kapirgálni, szedegetni amíg ki nem jön, más megoldást én se tudok. Nálunk is sűrűn előfordul, olyankor megvan a napi program:))
2010. szept. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,próbálkozom!
2010. szept. 25. 09:13
 5/5 anonim ***** válasza:
bontófésűvel
2010. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!