Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá magam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá magam, hogy kiszálljak belőle?

Figyelt kérdés
Pár hónapig hevesen udvarolt nekem egy fiú,de különösebben nem érdekelt, de vmit olyan jól csinált, h a végén nagyon is megszerettem.De ahogy közelebb kerültünk volna egymáshoz,időt kért, úgy érzi,még kötődik a volt bnőjéhez,és egyenlőre nem akar kapcsolatot.Hétvégente feljár lefekszünk egymással,beszélünk minden nap. Úgy érzem már ebből nem lesz komolyabb,habár szokott féltékenykedni,és tudni kell róla, h egy nagyon különc figura, t.a.hó pa.rasz.tnak mutatja magát,de nagyon-nagyon művelt.a haverjai sem tudnak mit tanácsolni, csak azt, h ő a kapcsolatokban ilyen félős,nekem kell lépni. Nem akarok belészeretni,de el sem tudom képzelni, h ne járjon fel, meg ne beszéljünk...
2011. febr. 9. 00:22
 1/8 anonim válasza:
100%

Ha adhatok 1 tippet akkor ha felmegy hozzád ne egyből bumm az ágyba...

Evvel csak azt mutatod neki, hogy vevő vagy a kapcsolat nélküli szexre.

Ha ott van nálatok menjetek moziba randizgassatok vagy ilyesmi.

Nem kell egyből ágyba bújni.. :D

2011. febr. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
éljenek a fuck buddy-k!
2011. febr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Rájött,hogy nem te vagy az ideális,de heti egy patront megérsz.

Kb ennyi.Van ez így.

2011. febr. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az elején randizgattunk...de azt mondta,h úgy érzi az exéhez még túlságosan kötődik,addig nem akar új kapcsolatot...Próbálok nem rögtön az ágyba menni,de nagyon kívánom.Másnap sokat beszélgetünk,hülyülünk,filmezünk,van,h egész nap nálam van...
2011. febr. 9. 00:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még "gyászidőben" lehet.Ha nem sürgeted,meg nem kényszerítesz ki belőle nagy vallomásokat,akkor elkaphatod a grabancát.
2011. febr. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd
2011. febr. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Fordított eset...


Megismertem egy lányt aki nem volt túl a volt kapcsolatán mikor megismertem. Kedveltük egymást de nem lett belőle semmi mert én többet akartam ő meg még semmit. Hagytam.

Pár hónap múlva jelentkezett, a volt kapcsolata el volt felejtve és újraindult minden.


Szóval szerintem hagyj időt neki, s ha fontos vagy számára tudja hol talál. VISZONT az szerintem sem megoldás hogy mindent megkap tőled, mert így soha nem lesz "érdeke" hogy komolyabbra fordítsa a veled való kapcsolatát. Szóval picit talán fogd vissza magad még ha nehéz is. :)

2011. febr. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap múlva felfogod, hogy neki (most) te csak arra kellesz... De jobban jársz, ha megmondod neki, te nem erre vágytál. Ha kész többre is, akkor jelentkezzen.

Közben éled nélküle az életedet.

2011. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!