Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A piros szín egy kutyán...

A piros szín egy kutyán tényleg "lányos"? (Hám/nyakörv/póráz)

Figyelt kérdés

Ismerősöm szerint automatikusan lánynak fogják nézni. Persze tudom, hogy akár neon pinket is tehetnék rá, a kutyának teljesen mindegy, de érdekelne.


Ti is lány kutyára asszociáltok, ha egy kutya piros hámban sétál?



2022. szept. 3. 17:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Kanomnak jo reszt zöld fekete cuccai vannak es szukanak nezik, most bőr szettje van igy is szukanak nézik.


Teny, hogy hosszu szőrű fajta es fejszore felvan fogva. Igy valoszinu ezert hiszik szukanak. Bar mikoe kicsi volt es nem volt felfogva a szőre akkor is szuka volt 😂😂


En mar ezzel nem foglalkozok. Enyem minden nemuvel kijon foleg mióta ivartalan. De ha nrm latom milyen nemu a masik megkerdezem. Lattam mar rozsaszin hamos kant is😂 fekete porazos szukat is, szoval. Hogy milyen szinu szettben van a kutya mar nem merv ado.


Kutyam alom tesojanak piros szettje van o is kan, o is feszt szukanak nezik.

2022. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Én zöldet használok kanra, narancsot szukára. Ez és a tipikus kék-rózsaszín, ami nem szerinti színek, a többi szerintem uniszex.
2022. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A kan kutyámnak fekete, a szukának piros hámja/póráza van. Ettől még nem gondolnám egyből lánynak, csak ha rózsaszín lenne rajta :D
2022. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy vicces h levan pontozva a 9es.😅
2022. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

az is érdekelne, hogy én miért lettem lepontozva 😅 mert ha ennyire nem jó a válaszom, akkor kit mi tartott vissza attól, hogy meg is mondja mi a hiba benne?


Plusz ott tartunk, hogy megint egy olyan kérdésnél pontozgatunk, ahol csak szubjektív válasz adható.

2022. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!