Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya legek? (Kérdésed túl...

Kutya legek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
arra gondoltam mint pl:melyik a legerősebb harapású fajta vagy melyik a legnagyobb és még hasonlok
2010. szept. 25. 13:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

a legkisebb a csivava

a legmagasabb a német dog

a leg súlyosabb a nápolyi masztiff(és a legbőrösebb is)

a legszőrtelenebb a xoloitzcuintle

a leggyorsabb az angol agár

2010. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
Legokosabb Labrador / Retriever?
2010. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!

én úgy tutdtam h a border collie a legokosabb

2010. szept. 25. 13:12
 4/22 anonim ***** válasza:
18%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__990110-szerin..

Ezt írtam:

LEGfélelmetesebb NINCS ilyen

LEGaranyosabb boxer

LEGismertebb németjuhász

LEGismeretlenebb Mo-n sok "ismeretlen" van pl corgie, hovawart, xolo :), izlandi pásztor, aussie, vadkacsavadász retriever, laekenois

LEGlustább basset hound

LEGmozgékonyabb mudi

LEGnagyobb ír farkas

LEGkisebb máltai selyemszőrű

LEGgyerekszeretőbb golden retriever

LEGtartózkodóbb akita inu

LEGinteligensebb Mudi :)

LEGjobb örző-védő roti

LEGjobb nyomkövető angol véreb

LEGjobb vadászkutya magyar vizsla (mert "mindenes":)

LEGjobb nyájörző kuvasz

LEGjobb terelő mudi

LEGjobb Szánhúzó malamut

LEGjobb vakvezető, hegyi-vizi mentő kutya malinois, újfoundlandi

LEGszebb perzsa agár

LEGrondább kis fehér szobacirkálók, kiráz tőlük a hideg

2010. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
köszönöm széppen
2010. szept. 25. 13:17
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
Réksii vel nem értek teljesen egyet. A legkisebb kutya Csivava és nem a málati.A Német dog nagyobb mint az Ír farkas. És mi ez a nagy magyar fajta rajongás? Sajnálatos módon nem... nem a Mudi a leginteligensebb... hanem a Border collie (ezt nem én mondom, hanem, vagy 100 kutató és kynológus). És nem is a Mudi a legmozgékonyabb. Véleményem szerint a Csehszlovák farkaskutya 500x kenterbe veri fáradékonyságát illetően, de a Malinois is. És ilyeneket ne írj, hogy legaranyosabb, meg legszebb mert mindenkienk a saját kutyája, vagy a kedvenc fajtája a legszebb, mert nekem pl a legaranyosabb az angol cocker spániel (bár elfogult vagyok, mert ilyen kutyám van, már 15 éve) a legszebb pedig a Csehszlovák farkaskutya. És nem a Roti a legjobb ÖV-s sem. Egy Malinois munkaképessége messze meghaladja, nem hiába alkalmazza a Rendőrség olyan nagy számban, de úgyanígy a Német Juhászt, és a többi Belga juhász fajtát. a Perzsa agár meg szerintem nem olyan szép, ha már agár akkor küllemben inkább Afgán, gyorsaságát illetően, Angol vagy Magyar agár nyerőbb.
2010. szept. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
köszönöm szerintem a legnagyobb fajta a kangal
2010. szept. 25. 17:45
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj, ez nem egy tudományos felmérés, a saját magam véleménye szerint írtam ezeket.
2010. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%

Én nem sok tudóst hallottam aki ezt mondja. Csak egy buta felmérés mondja ezt meg pár beképzelt gazda, amiben a mudit nem is vizsgálták így nem lehetett jobb egyiknél sem, ugyanis ritka fajta. De ne egy felmérés mondja már meg hogy melyik kutya okosabb! Amúgy pedig melyik fajtában van olyan nagy tapadztalatod? Hány mudival és borderrel éltél együtt? Különben meg lassan ciki lesz magyar fajtákat szeretni? Tilos? Hova jutunk?

Szóval had legyen már joga másnak leszólás nélkül elmondani a véleményét!

2010. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, hogy kiálltál mellettem. Lassan már meg sem merek szólalni ezen az oldalon.
2010. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!