Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zaza-Kutyaruha tapasztalatok?

Zaza-Kutyaruha tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mivel az élet télen sem áll meg - mert sétálni hóban és fagyban is menni kell - újra a kutya-kabát keresésbe vetettem magam.


Esetleg valaki meg tudná osztani velem a tapasztalatait a Zaza kutya márkáról?


A legfontosabb szempont az lenne mennyire vízálló a kabát. 2 éves tacsim eddig a Hurtta Extrem Warmer nevű modellt viselte. Maga a kabát tényleg jó minőségű és mindig melegen tartotta négylábú barátomat viszont a hasa sajnos nagyobb hóban minden sétánál beázott. Olyan kabátot keresek ami alkalmazkodik virsli-szerű formájához, közben melegen ésfőként szárazon tartja a kutyámat.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



#kutya #tacskó #kabát #Kis testű kutya
2022. szept. 10. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3ból 2 kutyám Zaza Ruhát hordott, csak egyikük kinőtte (még hogy nem nőnek 1 éves koruk után :D), a másik 7 év alatt elhasználódott.


Mi szerettük őket, tényleg vízállók, csak nagyon felment az áruk sajnos.

2022. szept. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Nincs tapasztalatom ezzel a markaval, de szinten tacskom van es eddig szomoruan konstataltam, hogy a tepozaras ruhak iszonyatosan gyorsan tobkremennek. Vagyis a tepozaras resz es egy ido utan leesik szerencsetlenrol a ruha.


Vettem mar neki 15 ezerert is kabatot, ertelme nem volt, kb olyan 4 honapig tudta hasznalni. Tehat en tepozaras ruhara fixen nem adok ki 20 ezreket :D

De ez csak az en tapasztalatom, eddig lehet mindig belenyultam a szarba. De iszonyat penz elment mar ruhakra feleslegesen, borzalom :D

Nehez tenyleg olyat talalni, ami tartos es takarja a hasat is.

2022. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mindkét tacskóm zazában jár. :)

Jól védi a hasukat is és kényelmesen mozognak benne.

Valóban nem olcsó, de szerintem megéri az árát.

2022. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!