Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Támadós kutya, érdemes feljele...

Támadós kutya, érdemes feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
Nem messze tőlünk lakik egy nő, aki a kutyáját állandóan póráz nélkül sétáltatja, a kutya nagyon agresszív a kerítés mögött is, most pedig majdnem megtámadott engem. A hülye vénasszony meg mondja, hogy jaj, ez egy nagyon szelíd kutya! Aha, csak majdnem nekem jött. Mindegy, az én türelmem most fogyott el. Az lenne a kérdés, hogy van bármi értelme feljelentést tenni a rendőrségen? Történik bármi érdemleges? Vagy hagyjam a francba és mérgezzem meg a dögöket, mert más megoldás úgysincs?
2022. szept. 12. 18:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%

Nem tesznek semmit mivel személyi sérülés nem történt.


A többit nem kommentalom.

2022. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%

Az utolsó mondatot vegyük úgy, nem írtad le.

Jegyzőnél jelentsd be. Tilos és büntetendő a kutyát póráz nélkül sétáltatni.

2022. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%

Fényképek, filmfelvétel, mert mindenképpen kell a bizonyíték. Nem ártana tanú is, aki tapasztalta, hogy póráz nélkül sétáltat.

Eszedbe ne jusson bármilyen módon fizikailag bántalmazni az ebeket. A nő a hibás, el is vehetik tőle.

Tegyél feljrlentést a rendőrségen és a jegyzőnél.

2022. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
És mégis hogy bizonyítsam? Miközben épp támad rám egy dög, pont videókat csinálok, mi?
2022. szept. 12. 19:06
 5/28 anonim ***** válasza:
66%

Üzenem a hülyének aki lepontozta az egyest (kényszeres lepontozó) hogy mit gondolsz, majd a rendőrség szirénázva kivonul erre hogy bemegy és elmeséli?

Netán a tek is kivonul? 😂 Nyomi.

2022. szept. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Pont azért kérdezem, mert sejtem, hogy semmi értelme, viszont nem hagyom annyiban.
2022. szept. 12. 19:12
 7/28 anonim ***** válasza:
40%

Jah hogy meg akarod mérgezni?

Akkor legyél olyan jó ember előbb magadon teszteld ezt légyszi.

2022. szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Jegyzőnél kell bejelentést tenni póráz nélkül sétáltatott kutyáról/önsétáltatóról.

Mostanában kifejezetten gyűjtik ebből a zsét az önkormányzatok, elég komoly összeggel bírságolnak, szóval tuti, hogy ki fognak menni. Ha valóban rendszeresen előfordul, úgyis elkapják.

Rendőrségre ezzel felesleges menni, ott akkor fognak tenni valamit, ha bizonyíthatóan támadnak (sérülésről látlelet/kamera felvétel) vagy pl. közúti balesetet okoznak. Szülővárosomban egy fickónak három kutyája rettegésben tartott egy utcát, mindenki ismerte őt is meg a kutyáit is. Többször jelentették rendőrségen, mert a kutyákat valamiért a biciklisek irritálták, és rohantak utánuk, támadtak. Aztán egy nőt úgy bokán haraptak, hogy nem tudott lábon bemenni a kórházba (nem volt olyan komoly, talán a sokk is közre játszott), na, ott a látlelettel már rá pár napra el is vették a fickótól az összes kutyát meg kapott egy csinos büntetést. De ez fél év eredménye volt, előtte le se tojták a rendőrök a bejelentéseket.

2022. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Akik itt kényeskednek, árulják már el hogy mi a jó francot csinálnának, jámboran várnák, amíg a kutyuli szétkapja őket? Jahh, más nemi szervével könnyű a csalánt verni. soha életemben nem bántottam kutyát, viszont igenis inkább én nyírom ki, mint hogy fordítva történjen! Persze ha tudsz jobbat, lökjed tesó!
2022. szept. 12. 19:30
 10/28 anonim ***** válasza:
74%
Mit jelent a majdnem megtámadott?
2022. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!