Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Érdemes feljelentenem egy...

Érdemes feljelentenem egy gazdag szomszédot csendháborítás miatt?

Figyelt kérdés
Van egy tacskója, aki éjjel-nappal ugat, de olyan hangosan, mintha a szobámba lenne. Tegnap is alig aludtam mert egész éjjel ugatott. Ma jöttem 24 órás szolgálatba. Elég pénzes a manusz. Fáradt vagyok a kezem lábail lüktetnek a fáradságtól a szememről és a fejemről nem is beszélve. Kezdek belefáradni.
2020. jún. 28. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Füldugó. Kutya ugatás miatt senkit nem fognak megbüntetni, le se xarja a rendőrség. Ez olyan mintha feljelentenéd a szomszédodat mert sír a gyereke, és az téged zavar. Vagy veszel egy füldugót, vagy ha valami nem tetszik elköltözöl.
2020. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudod vele megbeszélni? Sajnos a tacsi az ilyen...Megpróbálhatja lenevelni, de az se lesz rövid folyamat, hiába jelented fel, semmi se fog változni amíg a gazda nem tesz ellene.
2020. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Füldugó nem opció mert reggel nem ébredek az ébresztőre olyan helyzetben meg nem vagyok hogy elköltözzek.
2020. jún. 28. 16:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Simán bevihetné a házába is éjjelre és a probléma meg lenne oldva.
2020. jún. 28. 16:55
 5/8 A kérdező kommentje:
Csengettem de direkt nem jött ki.
2020. jún. 28. 16:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel csengess be hozzá, amikor ugat a korcs.
2020. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

A tacskónk soha nem ugatott esténként, téves hogy "ezek ilyenek". :/ Ha foglalkozna vele a gazda, akkor ereje nem lenne. Szegény unatkozik. Ugye azt kellene a gazdának megmagyarázni (lehetőleg többedmagaddal), hogy oldja meg a problémát, adja felelős gazdának. Minél több szomszéd reklamál neki és fenyegeti, annál jobban elgondolkodik ezen.

Valahol biztosan fel lehet nyomni, más nem megérdeklődném az önkormányzaton. Készíts felvételt, hogy este is folyamatosan ugat.

2020. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel mikor nem tudsz aludni a kutyától, tenyerelj rá a gazdi csengőjére, ne aludjon ő se. Ki fog jönni. Tesóméknál is 2 tacsi van, azok is folyton ordítanak, az agyamra mennek fél óra után, ha ott vagyok. Ők meg kb. meg se hallják. Szóval lehet, hogy a tagnak fel se tűnik, hogy milyen zavaró a kutyája.
2020. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!