Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem eszi meg a...

A kutyám nem eszi meg a gabonamentes tápot, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, eddig Royal Canin cocker puppyval volt etetve, I M Á D T A, de gondoltam, azért ennyi pénzért már jobb minőségű tápot veszek. Megvettem a Wolf of Widernesst. 20ezer ftos táp és otthagyja. Ha össze van keverve a nedvessel akkor megeszi, de nedves csak este jár a száraz mellé. Akkor inkább nem eszik estig. Sajnálom “kidobni” ezt a tápot (menhelynek adnám) mert nem volt olcsó, most vegyek másikat? Vagy térjek vissza a royalhoz? Vagy mindenféle tápból vegyem a kicsi kiszerelést aztàn amelyik bejön? Ettől meg nem lesz rossz a gyomrának?


Köszi



2022. szept. 17. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Biztos van amit te sem szeretsz, úgy neki is van amit nem szeret. Valószínűleg ez pont egy ilyen. Próbálkozz mással. Ha ezt nem is adomanyozod el próbáld meg olyan szaraztappal keverni amit szeret.

Nálunk a drága tapokat meg sem eszik.

A kis csomagok elsőre jó ötlet lehet.

2022. szept. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 te milyen táppal eteted a kutyáid? :)
2022. szept. 17. 09:20
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Dolly táp kolbászos. A kutyám dézsmálja. Imádja. :)
2022. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Én kis kiszerelésű tápokkal kísérleteztem ki, mi ízlik a kutyámnak, neki sem jön be minden, pedig kóbor kutya volt. Mos a halas tápok a sláger egy márkán belül is, érdemes ezt is kipróbálnod, hogy hátha nem a márka a gond, próbálj más ízeket. Amúgy a Border Collie Fajtamentésnél a Wolf of Wilderness az egyik, amivel etetnek.
2022. szept. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Az én kutyám pl. a Platinum bárányosat eszi csak és kizárólag. :D


A helyi állateledelesnél lehet kimérve venni, mondta az eladó van Platinumból marhás is, adott egy szemet a kutyámnak, kiköpte. :D Adott utána egy bárányosat azt megette, mert kíváncsiak voltunk, hogy csak tápot nem akar éppen enni, vagy maga az új íz nem jön be neki.


Ha van a közelben, olyan bolt, ahol kimérve is lehet venni a tápokból ott van lehetőség, hogy a kutya megkóstolja, ezt is kipróbálhatod.


Ha nincs ilyen bolt, jobb ha kisebb csomagot veszel először.

2022. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Szia! Vannak kiscsomagos próbatápok, amiket, ha megkóstoltatsz, hamar kiderül érdemes e venni nagyobb kiszerelést. Nem kerülnek olyan sokba, így nem lesz nagy beruházás.


Én bosch-al etetek. Gabonamentes, és viszonylag jó is az ára. Kutyáim (snaucer keverék, pincsi keverék) előszeretettel eszik. Igaz kellett némi idő, mire átálltak.

Kedvcsinálónak, ha esetleg szeret kézből enni, adagold neki az ismerkedési szakaszban szemenként. Csakhogy szokja és valami jó élményt társítson vele már az elején.

2022. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Oh, még annyi, hogy a Zooolus oldalt ajánlom. Rengeteg márka, választható kategóriák (gabonamentesből is sokkal több fajta).

Házhoz szállítják.

(6-os voltam)

2022. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4%
Fozz neki. Felejds el a tapot. Te se enned meg….
2022. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
A Wolf of wilderness se olyan jó táp szerintem. Alpha spiritet próbáld meg,azt biztos megeszi 😊
2022. szept. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 eldöntöttem, hogy ezt amit vettem elfogyasztja, mert amúgy nem éhezik tőle, ha éhes, megeszi csak látom hogy nem a kedvence. Utána kipróbálom a spiritet is, köszi
2022. szept. 19. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!