Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Előkertes társasházban lakunk,...

LN09 kérdése:

Előkertes társasházban lakunk, mikor vihetem ki a kiskutyámat? 9 hetes. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy leginkább akkor amikor megkapta az összes oltását, de mi lakóparkban lakunk és van egy kis előkertünk, ahol nem jár más kutya, róka... Max. 1 macska szokott átsétálni.


A lényeg, hogy annyi időre szererném kivinni amig pisil-kakil, nem hagynám, hogy füvet egyen, nyalakodjon, stb...

Ilyen esetben kivihetem? Vagy ilyenkor is meg kell várni amig megkapja az oltásokat?

Az első Parvo-t megkapta, jövő héten megyünk a következőre.


Köszönöm!


2010. szept. 25. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyi időre simán kiviheted.
2010. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha meglesz a második oltása nyugodtan kiviheted. Persze figyelj oda ne érintkezzem cica kakával meg ne egyen fel a földről semmit. Egy 10 perces kint létre simán kiviheted. Bár gyanítom az első alkalom több lesz mert nem mindig jönnek rá rögtön, hogy oda pisilni,kakilni kéne :)
2010. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Macskakaki nincsen :) Legalább is nem láttam :) De szegény kutya elég sűrűn bepisil-bekakil és ha most nem kezdem el akkor nehezen fogja megtanulni hol kell elvégezni :)


Szegényem elég félénk még, lehet ki sem mer menni :)

2010. szept. 25. 23:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Az "én" kutyám első parvot megkapta, utánna vittem sétálni...

Aztán megkapta a másodikat...

Most elfeljtkeztünk róla, és már a veszetségellenit kapta...

Nem volt beteg eddig...

2010. szept. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

23:19

*10 hónapos.

2010. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sok olyan gazdiról olvasok neten, aki nem várja meg az összes oltást, már viszi.

Nagy dilemma, mert ugye minél korábban elkezdi az ember szoktatni annál könnyebben tanulja meg, hol kell pisilni. Viszont, ha esetleg netaláln benyal valamit, akkor ott lehet a baj...


Végülis ma kivittem. Tetszett neki, de hát egyből szimatolás és már akarta is volna enni a füvet. Szóval inkább behoztam. Meg elég hűvös van kint. Az a baj, ha megvárom az összes oltást, már hideg lesz, ne adja isten hó, akkor már nem igazán tudom kivinni... Persze muszáj lesz egy pisi erejéig :)

2010. szept. 26. 12:50
 7/9 anonim ***** válasza:
A kertbe ki lehet vinni a kutyát csak az utcára nem... Mit gondolsz egész életében a házban lakjon? Ez azért már túlzás. Nemn éplnének kutyák ha ez ilyen komoly lenne, hiszen régen nem mehettek be a házba mégsem lett smemi bajuk oltatlanul.
2010. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Próbáld meg értelmezni a kérdést. Addig nem merem kivinni amig nem kapta meg az oltásokat. Nem azt irtam, hogy lett kutyám és itt éli bent le az életét.

Szeretem amikor ilyen kedves emberek tévednek erre...

2010. szept. 26. 18:33
 9/9 A kérdező kommentje:
Az, meg hogy mi volt régen... Erről nem mondok semmit, ugyis tudod :)
2010. szept. 26. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!