Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok olyan mérőedényt...

Hol tudok olyan mérőedényt (mérőkanalat) venni, amiből tudom, hogy mennyi 50 gramm a kutya száraztápjából?

Figyelt kérdés

2022. szept. 19. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Sehol, mert minden kutyatáp más lesz. Vegyél egy konyhamérleget, mérd le, hogy mennyi az 50 gramm és találj egy edényt a konyhádban, ami kb annyi. Egy pohár vagy tálka vagy valami. Azt használd azt.


De ha üvegből van, akkor ne használd kanálnak, mert letörhet belőle és ha a kutya megeszi, akkor lehet, hogy felsérti a gyomrát. Szóval ha mondjuk pont megfelelő poharad van, akkor inkább töltsd bele a zacsiból vagy használj egy kanalat vagy valamit.

2022. szept. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1

Köszi... Fuh, van konyhamérlegem, de az a nagy, még a gyereket is mérni lehetett vele. :) Megnézem, hogy ilyen kis mennyiséget is ki lehet-e mérni vele.


És igen, gondoltam, hogy mindegyik kutyatáp más, szóval nagyon jót írtál, tényleg köszi.

2022. szept. 19. 11:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére ki tudtam mérni az itthoni mérleggel. Van itthon egy műanyag mércés poharam, abban most tudom, hogy mennyinek kell lennie. Szuper. Köszönöm szépen!
2022. szept. 19. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen! ^^

Jó étvágyat a kutyusnak :D

2022. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni fressnapfban is pl meropoharat, en azt hasznalom. Be vannak rajta jelolve a grammok, a biztonsag kedveert azert eloszor lemertem merlegen a tappal egyutt,hogy pontos-e, de pontos.
2022. szept. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5

Neked is köszönöm!

2022. szept. 19. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!