Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz e valami baja a kutyámnak?

Lesz e valami baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most ivartalanították a csivavámat ès amit rá adtak vèdő gallèrt azt leszedte, nm tudjuk vissza tenni annyira ellenkezik meg a doki mondta hogy mèg megis haraphat ugyhogy vigyázzunk. Viszont most ahogy leszedte magáról a gallèrt, hozzáért a sebèhez, most körbe tekertük takaróval nehogy megint hozzá èrjen de ez se fogja megvèdeni tőle. Tudnátok valami tanácsot adni? Ès ugye nem lesz semmi baja hogy hozzáért?
2022. szept. 19. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak hozzá ért attól nem lesz baja, de ha kiszedi a varratok és nyalogatja a sebet attól már lehet baja. Valahogy a gallért kéne visszarakni rá, hogy ne férjen a sebhez. Nem kell erőszakosan de határozottan akár ha egyedül nem megy , valaki megfogja másik ráteszi. Harapástól félsz tegyetek rá egy szájkosarat, úgy te is magabiztosabban nyúlsz vele és félperc alatt megvan.
2022. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát vissza rakjuk de leszedi mindenhogy, hiába figyelünk rá
2022. szept. 19. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy nem birtok el egy par kilos kutyaval, azert ez kemeny. Nehogy mar o legyen a fonok! Mindent rahagytok? Gratulalok.

Konyorgom, legyetek mar esznel, most a gyogyulas a legfontosabb.

Legyen rajta valami, vagy galler vagy ruha!

Bar a ruhaval vigyazzatok, az en kutyam az elso nap ejszaka felig eltavolitotta magabol a kulso varratokat, ruhan keresztul. Hajnalban rohantunk az ugyeletre, amikor eszrevettem, azt hittem szivrohamot kapok, brutalis volt. Utana gallert kapott 10 napig, nem volt apellata. Utalta? Igen. De ez van. Eveshez, meg amikor tudtam ra igyelni, akkor levettem rola.

2022. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hogy leszedi? Akkor rosszul raktátok fel!


Mi az, hogy nem tudjátok vissza rakni? Ennyire neveletlen és elhanyagolt?

2022. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, de a doki nagyot tett rá, azaz hiaba tesszuk ra, leszedi az elso labaival es siman kiszedi a fejet belole, de veszünk neki kisebb gallèrt
2022. szept. 19. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!