Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy taníthatnám meg a kutyámn...

Hogy taníthatnám meg a kutyámnak hogy feküdjön le?

Figyelt kérdés
Még kicsi de nagyon gyorsan tanul.Az ül es a pacsit mindkét mancsal már tudja.De a fekszik az valahogy nem megy,szerintem félreért és helyette leül mindig.Kézjellel is kezdtem utólag tanítani hátha megerti,és érti is.
2022. szept. 9. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ültesd le, jutifalatot dugd az orra alá és vidd le lassan kezed a talaj felé, hogy kövesse, picit előre húzva, követni fogja és amikor elfekszik mondd közbe, hogy fekszik, és dicsérd meg. Ismételd és idővel rögzül és majd megy magától is.
2022. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megerősíteném, amit #1 írt. Nekem bevált.
2022. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én amikor lefeküdt magától, mindig nagyon izgatott lettem és mondogattam hogy fekszik, adtam neki jutifalatot. Egy idő után összekapcsolta a fekszik szót a fekvéssel.
2022. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oké, de hogy próbáltad eddig tanítani?
2022. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!