Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények a bravados shiba...

Vélemények a bravados shiba inu kenelről?

Figyelt kérdés
Nem igazán találtam róluk semmit se. Azon kivűl, hogy apróhirdetést is tesznek ki a shibákról.

2022. szept. 19. 15:02
 1/7 Hovarju ***** válasza:
100%

facebook oldaluk van.

Nekem nem túl szimpatikus, hogy törzskönyv nélkül is adnak kölyköt.

2022. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Oket en nem ismerem, de a torzskonyv nelkuliseg kb. mindent elarul kb mire szamithatsz. Erdemes normalis tenyesztoket keresni es egy valag penzt felretenni. A fajta tiszta Shiba mostani forint mellett egy vagyon es tulajkent mondom neked, hogy erosen gondolkozz el rajta erdemes-e "labon loni magad" ezzel a fajtaval.
2022. szept. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha törzskönyv nélkül adnak kutyát, akkor csak papíros szaporítók.
2022. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Akaratos nagy futas igenyu kutyak.

Nehez veluk. Parancsot nem kovetik.

2022. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
33%

Tisztelt kérdező. Azt hiszem, hogy semmi védelmet nem kell adni a Bravados Kennelnek. A face rétegen kívülieknek hírdetnek más felületen is. Ha ez nem lett volna, soha nem tudtam volna egy ilyen édes társat találni. Nem a törzskönyvtől jó egy kennel csak és kizárólag, tehát nem érdemes ilyen megközelítést figyelembe venni. Kennelben is láttam már "ridegen" tartást, ahonnan soha nem kellett volna kiskutya. Nem vitás, hogy általánosságban a papír nélküli kutyások sokszor embertelen környezetben tartják, szaporítják a kutyákat. De ők nem is hírdetnek és nincs is látványos bemutatós oldaluk. Csak a bénák szájról szájra terjedésével élnek meg, hogy olcsón adnak kutyát. Na ez nem a Bravados. A Bravados kennelből kikerülő kutyik utánkövetettek, a gazdák számlával és köteleződéssel vannak a tenyésztővel. Csodás látni ahogy bánnak a kiskutyákkal, az egész életük róluk szól. A mai napig érdekli őket, hogy fejlődnek és milyenek lesznek a tőlük eljött kicsik.

Szóval én azt gondolom, hogy nézz utánuk jobban, akár telefonon, akár írásban is rendelkezésre állnak. Korrektek és szeretetteljesek.

2023. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a törzskönyvtől jó egy kennel" De tulajdonkeppen igen. Hasonlo mint mikor valaki orvosi nelkul akar kezelest biztositani. Ugyan ez a kutya akreditacioja, de ez akb 5000 forintos tetel ennyire megterhelo, akkor belegondolni sem merek, a kutya tartasara mennyit forditanak.


Egy rendes tenyeszto atlathato weboldallal es elerhetoseggel, leellenorizhetoseggel rendelkezik, csak mert kedves valaki meg nem lesz jo tenyeszto.

2023. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nem a törzskönyvtől jó egy kennel"

Nem, de egy jó kennel ad törzskönyvet, mert fillérekbe kerül az egész tenyésztés költségéhez képest.

Oké, vannak nem elismert fajták, mint például a májzli, esetleg ilyeneknél fordulhat elő, hogy nincs törzskönyv. De a shiba inu nem ilyen.

2023. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!