Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért penészesedik a kutya...

Miért penészesedik a kutya ágy alatt?

Figyelt kérdés
Földön van a zoopluson vásárolt legegyszerűbb ‘basic puha ágy’ éd penészesedik alatta, vizes, büdös. Próbáltam rátenni valamire, de ami közvetlenül érintkezik az ágyhoz vizes lesz, gondolom sehol nem tud levegőzni, ezt hogy lehet megoldani?

2022. szept. 27. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mitől vizes?
2022. szept. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Nyilván belefekszik a kutya, mikor vizesen bejött.
2022. szept. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A parkettánál nem tud szellőzni és penészesedik, vizes lesz, a kutya nem jön be vizesen, mert esőbe csak fedett helyre mehet ki.

Az lenne a kérdés hogy lehet megoldani?

2022. szept. 27. 09:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Csinálj neki kis ágykeretet.
2022. szept. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem pisil veletlenul bele?

Nekunk is volt a foldon kutyaagy, nem lett peneszes alatta semmi. Vagy vizesedik nalatok valami, fal, fold, nem tudom.


Mondjuk en naponta porszivozok, 3 naponta felmosok, es ugye ilyenkor a kutyaagy is mozgatva volt, lehet ez szamit? Nem tudom. De mindenesetre erdekes.

2022. szept. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Rakd rá egy ilyenre vagy egy raklapra, vagy bármire, ami megemeli és szellőzik valamennyire az alja

2022. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!