Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehetne tenni egy kiskutyá...

Mit lehetne tenni egy kiskutyával, aki állandóan kinn van az utcán, és folyamatosan támadja az arra sétáltatott kutyákat?

Figyelt kérdés
A kutyámat 3 helyen harapta meg, mikor próbáltam elzavarni, engem is támadott. Szaporított ideggyenge bolonese, az életemben ilyen méregzsák kutyát még nem láttam. Sajnos a kutyám még csak 5 hónapos, nem tudja megvédeni magát, ő nem támad vissza.
2022. szept. 27. 21:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%

Amugy en elvitetnem egy szemrebbenes nelkul a gyepivel. Az a legegyszerubb, leggyorsabb.


Es nem biztos, hogy elmennek erte, mert kell fizetni ilyenkor, 10-15 ezret talan, es az ilyenek szarnak bele. Ha jol ertem, fajtajellegu keverek, akkor a gyepirol hamar fajtamenteshez fog kerulni, ott foglalkoznak vele, jo esellyel rehabilitaljak es mehet is normalis gazdihoz.

Csak jot teszel vele, ha elviteted!

2022. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%

Őket keresd fel a problémával, hátha tudnának segíteni, hatni a gazdira valahogyan, hogy foglalkozzon rendesen a kutyával, vagy mondjon le róla.

[link]

2022. szept. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez jó ötlet, megpróbálom.
2022. szept. 28. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!