Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ezt a három kutyafajtát...

Miért ezt a három kutyafajtát tartják a legtöbben?:

Figyelt kérdés
Golden retriever, labrador retriever, yorkshire terrier

2022. okt. 3. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Jó természetük van, szeretetteljesek, barátságosak. Persze megfelelő szocializáció mellett, ez minden fajtára igaz.


Amúgy én több francia bulldogot látok, mint ezek közül bármelyiket.

2022. okt. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem attol is fugg, hogy hol elsz. Ahol korabban eltem (buda, 1. kerulet), ott rengeteg vizslat lattam, tenyleg ugy tunt, mintha minden masodik ember vizslat tartana :D

Most megyeszekhelyen elek, csaladi hazas reszen, de kozel a belvaroshoz, itt meg bull tipusu keverekekbol van meglepoen sok. Ja es tacskokbol, nekem is tacskom van...:D

Egy goldent vagy labradort nem lattam meg a kornyeken, yorkiet se nagyon, de nem ketelkedem abban, hogy nepszeru fajtak, foleg az elso ketto, nagyon jamborak, szeretetteljes kutyusok, egyszeru nevelni is oket. A yorkie amugy mar egy fokkal nehezebb, mert szuper kutya tud lenni, de ha valaki nem neveli kellokeppen, akkor egy idegbeteg kis görcs lesz belole (ahogy a tacskokbol is :)).

2022. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Kutyafajtát általában úgy választ az ember, hogy látja van interneten, vagy élőben, és megtetszik neki (aztán jobb esetben utánanéz, hogy mennyire illik az életviteléhez). Yorkit és hasonlókat pedig valószínűleg már mindenki látott élőben és filmekben is. Az is meghatározó tényező, hogy rengeteg ilyen kennel (meg szaporító, sajnos) van, tehát nem kell az ország másik felére, vagy másik országba menni a kutyáért. Továbbá ezeknek a fajtáknak már van egy megalapozott, jó hírnevük. A golden retrieverről például mindenki tudja, hogy tökéletes családi kutya. A ritkább fajtáknál nincs ez a hírnév, így nem merik annyian bevállalni őket.
2022. okt. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a legtöbben a korcs kutyákat tartják nekünk sem volt soha az életben fajtatiszta kutyánk. Nem is fizetnék érte amikor annyi a z árva gazdátlan szerencsétlen sorsú állat.
2022. okt. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Honnan ez a felsorolás? Ilyet én is tudok... Francia bulldog, havanese, tacskó
2022. okt. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem 9 hónapja van egy 11 hónapos, francia buldogom. Úgy választottam, mint ahogy a 3-as írja. Utána olvastam , s amelyik az én természetemnek, életvitelemnek megfelel, arra esett a választásom. Számomra a francia buldog a megfelelő.
2022. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
6. Nem zavar hogy szenved a levegővétellel és ez ahogy idősödik egyre rosszabb lesz?
2022. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindeközben nálunk a kerületben, mintha 0-24 francia bulldog találkozó lenne. 😂
2022. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Kedves 6-os! Ha gondja lesz a kutyusnak, elviszem dokihoz. Eddig " kutyabaja ". Számomra ő egy lelkitárs, terápiás kutya.
2022. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül ezek a népszerűek mindenhol. Pl nálunk sem. Nálunk a border collie-ból, agárból, és francia bulldogból (és a bükk típusú kutyákból) van sok/több.
2022. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!