Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvittem a kutyámat kozmetikus...

Elvittem a kutyámat kozmetikushoz, vajon jó választás volt?

Figyelt kérdés

Egy szellemileg beteg sráchoz vittem a kutyát, nyiratkozni (sosem volt még kozmetikusnál mivel elég nehéz eset)

De nem volt baj, jól viselkedett, meg is tudta nyírni viszont mikor visszaértem pont ajándékként a karmát nyírta..

a kutyának ez nem tetszett mindig el akart menni és picit mintha durva lett volna a kutyával..

Valaki aki ismer ilyen betegeket, tényleg igaz hogy egyesek néha ingerlékenyebbek mint az átlag ember..

Pedig elsőre jó választásnak tűnt..

Plusz 2.5 órát volt ott a kutya tehát elég sok időbe tellett.. más kozmetikusnál ha jól tudom 1-1.5 óra

Kinek mi a tapasztalata? Szerintetek inkább váltsak másikra?

Nem volt a kutya rémült utána dehát nem tudom :/ mégis rossz érzésem van



2022. okt. 3. 18:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
14%
Nem kell kutyát kozmetikushoz vinni.
2022. okt. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát figyelj, szerintem te tudod, de azért értsd meg, hogy ez a te döntésed és választásod.
2022. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Simán otthagytad egy idegennél? Legalább az első alkalommal ott kell lenni a kutyával, hogy lásd hogy viseli.


Ha szerinted nem jól bánt a kutyával, akkor keress másik kozmetikust.

2022. okt. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
A kutyák gyűlölik, ha a lábukhoz nyúlkálnak és főleg, ha a körmeiket vágják. Simán azt kellett volna kérni, hogy azokhoz ne nyúljon. És igen, elsőre célszerű lett volna ott maradni a kutyáddal.
2022. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Az én kutyámnál két ember kell, hogy lefogjuk, míg nyírják a körmét, annyira nem bírja.

Ha nem lett baja a kutyának és a srác se bántotta, akkor nyugodtan viheted máskor is. Viszont ha rossz érzésed van, vidd máshoz, ahogy jobb a lelkednek. Attól, hogy nem tetszik neki, hogy a mancsát fogdossák, nem azt jelenti, hogy fájdalmai vannak vagy rosszat tesznek vele.

2022. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Ideje lenne megtanítani a kutyádnak, hogy a körömvágás nem egy borzalmas dolog. Türelemmel, jutifalatokkal , lazán tartva a lábát, hozzá lehet szoktatni.

1980 óta vannak kutyáim. Mindnél elértem, hogy tartják a lábukat akár vágáshoz, akár a toklász ellenőrzéshez az ujjak között.

2022. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Eszembe nem jutna egy szellemileg sérült emberre bízni a kutyámat. A gyerekedet is rábíznád egy szellemileg sérültre? Teljesen beszámíthatatlan lehet.
2022. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Húha vannak itt komoly félreértések!

Nem egy teljesen fogyatékos emberről beszélünk hiszen dolgozni sem tudna!


Egy szóval sem írtam hogy a kutya végig egyedül volt ott!!!

Az elején ottvoltam de aztán elmentem, hogy megszokja azt az embert akivel lesz!

Ez minden kutyakozmetikus szerint így helyes!

Ha ott a gazdi csak rendetlen lesz a kutya!


A külön okoskodóknak! A kutya nem tudja hogy mi a körömvágás és miért muszály!

Ahogyan egy kisbaba sem! Akkor a kisbaba is hülye?


Egy egyszerű kérdést tettem fel és itt mindenki annyira mindent tudó!!!


Köszönöm az 5nek az egyetlen értelmes hozzászólást, egyébként nem abból láttam hogy lehet rosszul bánt vele hanem a mozdulatokból és a gesztusokból úgy tünt mintha nem lenne elég türelmes…


#1 lehet az őskorban élsz, de vannak olyan kutya fajták amelyiknek hosszú a szőre, és muszály vágni hogy ne legyen gubancos és igénytelen!

Saját szegénységi bizonyitványod ha annyira buta vagy hogy ezt nem tudod!

2022. okt. 3. 20:59
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
A kozmetikus el tudja dönteni, hogy mikor és mennyi kényszert kell alkalmazni, különben sohasem lenne kész a munka. Ő azért dolgozik, hogy elvégezze a munkát x időn belül, nem azért, hogy türelmes legyen és pátyolgassa a kutyát. Szerintem teljesen normálisan járt el a srác. Ha bántotta volna, akkor láttad volna a kutyán.
2022. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
14%
Kutyakozmezikus... micsoda idióta világban élünk...
2022. okt. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!