Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljük meg?

Hogyan neveljük meg?

Figyelt kérdés

Vagy inkább , hogyan neveljem meg Én ?

Van egy családi kiskutyánk aki ellett kapatva a tesóm által és folyton harap . Egyébként értelmes kiskutya , azt is tudja már bentre nem pisilhet és jelzi is ha kell neki stb …

De ez a harapás borzalmas . Az egész a testvérem hibája ő engedi neki meg van vele folyton . Vele mintha a falnak beszélne az ember , hogy ne folytassa a kutyával a játékot ha harap , ne nézzen rá , de még butább , mint a kutya és nem fogja fel .

Hogy lehetne megnevelni ezt a kutyust?

Nekem az is elég ha valami praktikákat adtok , hogy harapós kutya ellen mi lenne a hatásos . Aztán egyszer tesóm csak megérti , hogy ne haraptassa a kutyát .



2022. okt. 4. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Mennyi idős a kutya? Ha fiatal kölyökről van szó, azok biza harapnak, rágcsálnak amíg ki nem bújik az összes végleges foguk.

Az sem egyértelmű,hogy játékból harapdál, vagy támadólag, félelemből? Nagyon nem mindegy.

2022. okt. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%

Amig kicsi ra kell csapni az orrara , ha harap. Nalunk bevalt, de ne akkorat uss, hogy meggajduljon.

Erzekeny az orruk, eleg egy hatarozott kicsi utes kozben mondod nem szabad, mit csinalsz ?

Es nem harap tobbet.

2022. okt. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Hulye gyerek
2022. okt. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Kicsit fel kell kiáltani, s el kell fordulni. Azon kívül lehet neki mondani, hogy fúj.Nekem bevált.
2022. okt. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még kicsi 14 hetes . Játékból harap . De ez akkor normális ? Mert folyton harapna .
2022. okt. 4. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Igen , normális.
2022. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem, nem normális. Te tényleg hulye vagy? Normális képzeld. Nem is értem minek neked kutya!!!!!
2022. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%
6-os vagyok. Lassan megtanulja, miben hol a határ. Légy türelmes. Azért ne kislányoskodj, nem harap ő hú de nagyot. Az enyém 11 hónapos. Lassan minden szabályt megtanul ami itthon fontos. 9 hónapja lakik velünk. Nagyon jó látni a szellemi fejlődését.
2022. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

Szólj rá, állítsd le vagy hagyd figyelmen kívül, ha jól viselkedik, akkor pedig dícsérd.


Okos állatok a kutyák, rá fog jönni gyorsan, hogy amit a tesódnál szabad, azt nálad nem.

2022. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!