Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem túlzás megszabni egy...

Nem túlzás megszabni egy állatmentő alapítvány részéről, hogy csak nyers etetéssel lehet tőlük örökbefogadni?

Figyelt kérdés
Elolvastam, amit írtak az örökbefogadásról, mindennel egyet is értek, de ezt azért túlzásnak érzem. Miért ne etethetne valaki jó minőségű táppal és konzervvel? Mi történik, ha valaki mégis táppal etet? Elkobozzák tőle csak emiatt a kutyát? :D
2022. okt. 9. 17:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%

Ilyenről még nem hallottam. Szerintem a részleteket velük kellene megbeszélned. Én nyersen etetek egyébként, de még tenyésztőknél (kutya ill. macska) is ritkán hallottam olyat, hogy megszabják, hogy a leendő gazdi csak nyersen etethet, állatmentőknél kifejezetten különösnek találom.

Ha esetleg beszélsz velük, és megindokolják, érdekelne, mivel.

2022. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azt írták, hogy tapasztalataik szerint ez a legjobb. Egyelőre nem tervezek kutyát örökbefogadni, csak jövőre és nézelődöm a menhelyeken, alapítványoknál.
2022. okt. 9. 17:40
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Ez melyik egyesület?

Úgy érzem hogy vagy dramatizálsz és csak annyit említenek az oldalukon hogy ezt ajánlják, de természetesen nem kötelező, vagy pedig egy bizonyos kutya után érdeklődtél, és őt csak úgy adják, csak azt kihagytad a sztoriból hogy allergia miatt. Ismertem olyan kutyát akinek annyira speciális volt az esete, hogy rajta tényleg csak a barf segített.

2022. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon sok menhelyen buggyant, frusztrált, antiszociális emberek dolgoznak. Az esztergomiról is tudnék érdekes dolgokat mesélni, mert volt egy alkalmazottunk, aki ott dolgozott, illetve mi is onnna fogadtunk örökbe.


mikor anyám felhívta, elkezdett őrjöngeni, mert kennelünk van. hiába mondta anyám, hogy csak akkor zárjuk be oda, ha vendégek jönnek.

2022. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%

Túlzás, sőt butaság.

Semmi értelme nyers dolgokat etetni, ők már nem azok a farkasok. Nyilván kibírja (vagy nem). De semmiképp se gondolom, hogy jobb lenne tisztán nyers húsokat adni nekik. Nálam rokon próbálkozott ilyennel, szerencsétlen kutya össze-vissza f*sta a kertet, végül rizses diéta hozta rendbe. Azóta újra tápot, és néha főtt húsokat eszik.

2022. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%

Hat ha ez tenyleg igy van, akkor az termeszetesen tulzas es en se tudom ezt hogyan tartatnak be. De azert egy kontextust en is megneznek.


Szerencsere nekem nincs rossz tapasztalatom menhelyekkel, ketszer fogadtam eddig orokbe, mindig nagyon gyorsan es gordulekenyen ment a dolog es nem kotottek bele semmibe.

2022. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Természetesen túlzás. Rengeteg félrement barfos kutya szorul állatorvosi ellátásra.


Nagyon jó a barf, de nagyon ott is kell lenni fejben.


Egy alapítvány inkább örüljön az örökbefogadásra jelentkezőknek, ha ilyen kitételeket szabnak, nem hiszem, hogy a gazdásítás lenne a céljuk.

2022. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%
Az a sok szakerto... 😆 Mar hogy a fenebe ne lenne jo dolog a nyersetetes? Emberek, mi a franc bajotok van? Miert nem ertitek meg, hogy az allat akkor is allat, ha szanaszet van tenyesztve? Es ti nevezitek magatokat felelos allattartoknak? Nyilvan az osszekotyvasztott tap meg konzerv jobb... aha... attol a hazi koszt is tobbet er.
2022. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
8, köszönjük Emese!
2022. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%

kérdező várjuk a linket.

ha nem tudsz bizonyítékot szolgáltatni akkor hazudsz és csak le akarod járatni az állatvédőket, itt rengetegen ezen mesterkednek. csak nem fogjátok fel hogy nem az embereknek ártotok vele akiknek akartok, csakis az állatoknak.

2022. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!