Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt köztetek kutyaszakértő...

Van itt köztetek kutyaszakértő vagy akinek már volt tapasztalata staffival?

Figyelt kérdés
2022. okt. 10. 15:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Viszük futni őket és egésznap játszanak kint a kertben.

A házba esznek de nem egy helyiségben de utána rá pár másodpercre már össze is mennek.Volt úgy vártunk vagy 10 percet és utána engedtük el őket de ugyse volt jó.

De tuti a dominancia miatt van.Mindkettő nagyon domináns az egyik se engedne a másiknak.

2022. okt. 10. 21:00
 12/19 A kérdező kommentje:

De ha lesz még egy dominancia verekedés,míg nem találok trainert

Mit tegyek?

Hadjam rájuk hadd játszák le maguk között döntsék el,de mivan akkor ha nagyon elfajul és kárt okoznak egymásnak ezért nem merem.

Máshol azt olvastam,hogy engedni kell,hogy eldöntsék.

2022. okt. 10. 21:26
 13/19 anonim ***** válasza:
35%

5 honaposan meg ivarerett kor elott vannak!!! Utana megolik egymast,ha mar most ez van.


A sorrendisegi szabalyokat tarsatok be szigoruan. Mindig a hierarchia szerint viselkedjetek.


Ha eleritek a sorrend betartasavL,h titeket tekintsenek fonoknek,akkor jobb lesz.


De a tesztoszteron hajtani fogja oket!!!


Csak ellenkezo nemut tartsatok magatoknal!!

2022. okt. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd rájuk! Atya világ, ilyen hogy jut eszedbe, hogy hagyod, hogy megöljék egymást?


Eleve ha csak közelednek egymáshoz, ha az első kis jeleket látod letiltod őket és elzavarod külön irányokba! De gondolom ez nem menne, sejtem, hogy nem tudsz rájuk egyáltalán hatni akkor. Így viszont ne találkozzanak egyáltalán!


De minek kellett a két kutya, ha ennyire nem bírsz velük?

2022. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Most mindkettőt bezártam a kertbe és ilyenkor nem csinálnak semmit csak játszanak.Csak akkor nagy a pofajuk ha valaki ott van velük.Sose hagytuk rájuk.Szerintem azért mennek egymásank mikor valaki ott van mert tudják,hogy úgyis megvédjük őket.
2022. okt. 12. 12:38
 16/19 A kérdező kommentje:
Ha külön zárjuk őket,akkor meg sírnak keresik egymást.Ez sem jó ötlet mert még így jobban elszoknak egymástól.Most külön-külön tanítjuk őket, közös a séta és ennyi.Egyből rájuk szólunk,ha már látjuk,hogy valamelyiknek van egy rossz mozdulata egymás felé.
2022. okt. 12. 12:41
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Trenert keress mar fel baszod! Ne egyedul akard megoldani, mert abszolut mar ez az okfejtesed is baromsag,hogy azert esnek egymasnak, mert te megveded oket, amikor ott vagy 😆

Oszinten, en nem vagyok szakember, de valahogy erzem, hogy rohadtul nem ez az oka...

Kerj mar segitseget! Amiota gyakorin szenvedsz, mar vagy 3-4 alkalommal johetett volna trener hozzatok, de nem,te nem.

Miert nem? Draga? Igen, kur...vara az. De erre szamitanod kellett volna, amikor befogadtad ezt a ket kutyat hozzaertes nelkul.

Ha nem megy es nem akarsz erre kolteni, akkor legalabb az egyiket ajandekozd el. Bar lehet jobb lenne inkabb mindkettot.

2022. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Mivan veled már le van beszélve az iskola tegnaptól már visszük őket és nem én védemeg meg őket hanem apukám mert tőle félnek vele nem is mernek verekedni.De mind1 visszük őket.
2022. okt. 12. 12:56
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

1. 5 hónapos kutyával nem futunk

2. 5 hónapos kutya nem domináns,és ezt az egész dominancia dolgot totál félreértelmezed.

3. Keress végre egy trénert.

4. Készülj fel hogy egész életükben szeparálnod kell őket.

2022. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!