Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya falkavezér sorrend...

Kutya falkavezér sorrend helyreállítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hete fogadtunk örökbe egy kutyust akinek senkinek sem kellett a menhelyen. Lehet róla tudni hogy olyan helyről került ki ahol más kutyákkal harcolt pl az ételért, játékért.

Sajnos az áll fent hogyha enni kap és ha miközben mi körülötte járunk befeszül morog. Játéknál is ugyanez.

Tudom tudom sokan nem hisznek ebbe a falkavezérségbe, én csa kígy tudtam leírni. De a lényeg az hogy hogyan érhetném el, milyen kisebb feladatokkal hogy én legyek számára az akitől nem félti az ételt, játékot és mindig hallgat rá.

Tudom hogy sok idő lesz egyenlőre tanácstalan vagyok. Egy trénerrel bezéltem de ő nem akarja vállalni a vadsága miatt.


2022. okt. 18. 14:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az is resource guarding, amikor a játékát (pl. rágócsont félti), nem aktív játék közben hergeli be magát.


Amikor lent eteted akkor nincs a szájába kaja hosszasan, ezt úgy kell elképzelni, hogy lóg az öveden egy jutifalat tartó zacsi, benne a táp, és csak egy-egy falat tápszemet adsz neki séta közben, amit azonnal le fog nyelni nyilván. :)

2022. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!