Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana Pacifica vagy Royal...

Acana Pacifica vagy Royal Canin Labrador Retriever Jobb felnőtt labrador retrieveremnek akit kiállításra hordunk ezért fontos a szép szőr?

Figyelt kérdés

Acana Pacifica:

Friss csontozott lazac (DHS és EPS természetes forrása), lazachúsliszt, russet burgonya, borsó, fehér halhúsliszt, édesburgonya, lazacolaj (E-vitaminnal tartósítva), napon szárított lucerna, friss csontozott hering, friss csontozott lepényhal, halhúsból kinyert ízfokozó, úritök, répalevél, spenót, paradicsom, sárgarépa, alma, biomoszat, tőzegáfonya, fekete áfonya, borókabogyó, fekete ribizli, cikóriagyökér, édesgyökér, angyalgyökér, görögszéna, körömvirág, édeskömény, borsmentalevél, kamillavirág, levendulavirág, csombord, rozmaring, A-vitamin, D3-vitamin, E-vitamin, niacin, cink-proteinát, tiamin-mononitrát, riboflavin, B5-vitamin, vas-proteinát, B6-vitamin, mangán-proteinát, réz-proteinát, folsav, biotin, B12-vitamin, szelén, szárított Lactobacillus acidophilus erjesztett készítmény, szárított Enterococcus faecium erjesztett készítmény. * Kizárólag az ACANA részére gyártott fehér halhúsliszt vadon halászott lepényhalat, óriás laposhalat és tőkehalat tartalmaz.



Royal Canin Labrador Retriever:


Dehidratált baromfihús, rizs, kukorica, kukorica glutén, állati zsírok, árpa, baromfimáj, tisztított cellulóz, cukorrépapép, növényi olajok (pl. borágó olaj), ásványi sók, halolaj, rákféleségek

(glükózaminban gazdag), frukto-oligoszacharidok, nyomelemek (kelátos formában is), porckivonat (kondroitin-forrás), taurin, nátrium-polifoszfát, L-karnitin, körömvirág-kivonat (luteinben gazdag), vitaminok.


2010. szept. 27. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én inkább Royal párti vagyok de ez az Acana nem hangzik rosszul.

Én a kutyámat royalal etetem.

2010. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Acana. Én 2 kiállítási kutyát etetek vele, nagyon szép fényes és puha a szőrük.
2010. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

cukorrépapép,kukorica, kukorica glutén,árpa... ez az ami teljesen felesleges hülyeség pl. a RC-ben

ezzel szemben az Acanában semmi felesleges anyag nincs, mind hasznosul a kutya szervezetében

ez az acana egy 10-es skálán 9,5-ös a RC meg talán 1,5 egy kis jóindulattal

2010. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp Acana!
2010. szept. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!