Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hany eurotol draga egy Golden...

Hany eurotol draga egy Golden Retriver Pedigreevel es Pedigree nelkul? Hat egy Beagle? Es egy Labrador?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Családi kutyának olyan 500-1000 euro körül reális, munka, kiállítás, tenyésztési célra a többszöröse is lehet. Tözskönyv nélkül egy centet sem szabad adni ére!
2011. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ok ,koszi !!!!
2011. dec. 5. 17:33
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

En kulfoldon lakom,mivel nem reg vettunk kutyat,sokat bujtam az oldalakat es tobb tenyesztovel beszeltem.

Golden- es Labrador Retriever megbizhato tenyesztotol,oltasokkal+feregtelenitve es microchipel.550-750 euro korul mozog.Torzskonyv nelkul,de oltva+ feregtelenitve 200-250 euro.

Beagle tenyesztotol papirokkal+stb. kb.350-400 euro,papirok nelkul 50-150 euro.Szoval ezen arak felett(ITT)ennel magasabb osszeg draga.

En tenyesztotol,full papirokkal+osszes oltassal+microchippel+full feregtelenitett+ szerzodessel,most vettem egy szinhibas(csaladnak)Boxer kolykot 100 euroert.

2011. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hol laksz ??? Mar azert ,mert en Csikszeredan ,Szekelyfoldon.
2011. dec. 5. 17:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Irorszag
2011. dec. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
WOW !!! Klassz
2011. dec. 5. 17:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Családi kedvencnek szerintem találsz a menhelyeken is retrievereket, ha nem akarod kiállításra cipelni persze akkor.
2011. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2/7.egy szinhibás kutyát hogyan/miért vettél full papirokkal?az mit jelent?
2011. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

17:37 vagyok.

Neten nezegettem a boxer kenneleket,ennek a tenyesztonek,kulonosen szep kutyai vannak kepek alapjan,felhivtam oket van e vagy a kozeljovoben lesz e tervezett alom.De mivel szeptember kozepen ellett utoljara,azt mondta,jovore nem tervez almot.Beszelgettunk meg a kovetkezo tervezett almarol,es akkor mondta,hogy van neki egy 12 hetes sarga csikos boxer szukaja ami szinhibas(az annyit tesz,hogy az egyik oldala erosebben csikozott mint a masik),es nem tovabbtenyesztheto,de ha hobbinak kell,akkor kuld rola fotokat.Megneztem,tetszett a kis draga a csaladnak is.Elmentunk megneztuk,megallapodtunk es hazahoztuk.Ot is letorzskonyveztette,oltatta,feregtelenitette es microchipeztette.Igy lehet tenyesztotol szinhibas fajatatiszta kutyat kapni,full papirokkal oltasokkal es egyebbel.ITT!Hogy Magyarorszagon ez,hogyan megy,nem tudom.

2011. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is színhibás kutyust vettem tenyésztőtől itthon, Magyarországon. 120 ezer helyett 80 ezer volt. Ugyanúgy chippel, törzskönyvvel, oltásokkal. Csak annyi hogy a törzskönyvében benne van hogy nem tenyészthető. Persze nem is akarom :)
2011. dec. 16. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!