Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam rá a 8 hetes...

Hogy szoktassam rá a 8 hetes kiskutyámat, akit most hoztunk haza az új fekvőhelyéhez?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy csináltuk,hogy az ágyunk mellé raktuk a párnáját és a párom keze lelógott hozzá,így megnyugodott.Aztán egy kis idő múlva már nem volt neki elég,az éjszaka közepén felmászott közénk:o)Ilyenkor mindig letettük vissza a helyére.Aztán szép lassan megszokta,hogy az ő helye ott van.Természetesen néha-néha még megengedjük neki,hogy velünk aludjon,de ezek kivételes alkalmak,például mikor beteg.Szóval mindig tedd a helyére és előbb-utóbb rá fog jönni,hogy az az övé.Lesz még pár éjszaka,mikor sírni fog,de kitartás:o)
2010. szept. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2010. szept. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem is az a legjobb, ha amikor csak tudod visszarakod a saját ágyába+ beteszed neki 1-2 játékát, hogy ne legyen magányos. A gazdi ágyában való alvással szerintem vigyázni kell, mert mikor az én kutyim már nagyobb volt és fel tudott ugrani az ágyra párszor hagytuk sajnos hogy ott aludjon és utána már nem volt hajlandó a saját ágyában aludni. Már lassan 1 éves és velem alszik. Újabban már a párnám is kell neki. :)
2010. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!