Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miután elpusztult az első...

Miután elpusztult az első kutyátok mennyi idő után vittetek haza egy másikat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
soha nem volt egyedül kutyám,mindíg legalább 2 volt. Ha egyik már idős volt és várható, hogy nem él sokáig,akkor megvettem a következőt.Amikor baleset miatt elpusztult egy,akkor hoztam gyorsan menhelyről,hogy ne legyen egyedül amásik.
2011. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1 év után.
2011. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Imádott német juhászom szeptember végén ment el az örök vadászmezőkre.Január első napjaiban az élet egy gazdátlan 1 év körüli keverék kutyit küldött nekem. Immár lassan 5 éve..

Ha a sors nem küldi őt, talán még most sincs másik kutyám.

De ha mégis, akkor biztosan nem tenyésztőtől, hanem menhelyről.

2011. okt. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ezzel én is így vagyok, hogy a következő menhelyi lesz. Csak már 2 éve a dolognak, és most érzem azt, hogy szeretnék már, de ide nem hozhatok, az meg nem mostanában lesz, hogy költözhetek.

Lehet tényleg az lesz a vége, hogy többet nem is lesz...

2011. okt. 16. 12:40
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem az első kutyám 9évig élt egyedül. Aztán menhelyről hazahoztunk egy staffordhire terriert. Amikor az első meghalt a staffi mellé 4 hónappal hoztunk egy pitet, hogy ő ne legyen egyedül. Jelenleg már csak a pit van, de mellette is egy angol bulldog.
2011. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jól kisírjuk magunkat, aztán heteken belül. Annyi gazdátlan kutya van, hogy egyböl megszólal a hang, hogy "ember! mire vársz, ments már meg egy kutyát hisz megteheted!"

Nekünk is több kutyánk szokott lenni és miattuk sem engedhetjük meg a hosszú gyászt. Nekik talán még jobban hiányzik a tarsuk.

2011. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem világéletben legalább 2 kutya volt együtt. De mikor el pusztult az egyik akkor olyan 2-3 hónap múlva hoztam mellé egy másikat.
2011. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egy ev utan
2011. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%

Nekem volt egy Pulim meg egy Tacskóm a Tacsit Fifinek hívtuk a Pulit meg Lunának, amikor meghalt a Fifim mindenhol kerestem felmásztam a garázs tetőre és kukkerel néztem a szomszédba h ott van-e, hívtam, kerestem mindenhol. Amikor apum megérkezett felállított a székre és mondta h most erős legyek és mondta h mi lett vele elütötte az autó, a mamám mondta h a másik kutyánknak Lunának látta a szemét h bekönyezett... Másnap vagy nem tom 1hét után nővérem meg a barátnője hozzott nekem egy németjuhász keveréket azóta megvan Boginak hívják, áprilisba lesz 5 éves. Luna meg úgy haltmeg h születek kölykei aszem 3-4, ő meg felakaztotta magát...:( hosszú volt a lánca azt elért a kerítésig átakart úgrani és felakadt a kölykei megfagytak...:'( Ez 2éve volt.


Nah 4éve megvan a németjuhász keverékem, és 1éve a bordeaux-i kutyám.

2011. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Másfél hónap után.
2011. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!