Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most, hogy bejött a hideg, ti...

Most, hogy bejött a hideg, ti hogy oldjátok meg az esti sétát úgy, hogy ne legyen gond, hogy nem tudtok mosdóba menni?

Figyelt kérdés
Hiába megyek mosdóba indulás előtt, mert az esti séta két órás (vagy hogy kicsit több) és most, hogy bejött a hideg, a hazaút gyakran szól arról, hogy szenvedek, mert mosdóba kell mennem. Ez kellemetlen. Ti hogy oldjátok meg, hogy ne kelljen mosdóba mennetek?
2022. okt. 24. 21:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Úgy, hogy nem megyek el mosdóba amikor csak tehetem. Nem vicc, pár hónapja mondta egy haverom és rájöttem hogy tényleg igaz, borozás közben kimentem pisilni, és mondta, hogy amint egyszer megyek, utána 15 percenként fog kelleni. És igaza volt. Napi 4-5 liter folyadékot iszom, ebből legalább 3,5 liter víz, és tényleg, ha 1,5 óránként járok, mert mondjuk olyan az oktatói órarendem, vagy épp rám fér egy kis séta, és ha már felálltam... Akkor kinyílt a csap. Helyette ha csak akkor megyek, amikor tényleg nagyon kell, teljesen jól elvagyok, pedig napi minimum kétszer sétálok és abból az egyik minimum másfél órás.
2022. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Bokorba
2022. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Ha csak nem vagy abban a korban, hogy prosztatamegnagyobbodásod legyen, akkor ez nem normális, hogy két óra alatt ennyire rád tör a vizelési inger, minden alkalommal.

Utána kéne járni, hogy mi a gond.

2022. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Úgy hogy nem iszok meg séta előtt két liter vizet. Bár nem értem miért kéne mosdóba rohangálni két óra séta után és miért pont hidegben kell mosdóba rohangálni? Nyáron nem kell, évszak függő?
2022. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

1. Kibírok két órát

2. Nem szoktam két órát sétálni

3. Ha mégis, simán elintézem kint a dolgomat, akár Pécsen is

2022. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
4, a hideg érzet vált ki ingert ...
2022. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
98%
Minek sétáltok ennyit egyszerre, ha te nem bírod ki? Menj 2x, ha a kutyádnak ennyi mozgatásra van szüksége.
2022. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
99%
Pedig a 3-asnak igaza van: hacsak nem iszol meg óriási mennyiségű folyadékot az indulás előtti órában, akkor azért 2 órányi sétát ki kellene bírnod. Másik kérdés, hogy ez miért csak télen gond? Ha férfi vagy és olyan részen sétáltok, ami fás-bokros, tehát mondjuk kutyák is körbepisilik, ott meg tudod oldani ha nagyon nem megy másként.
2022. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
2 óra nem okoz gondot. Még 3-4 óra sem.
2022. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, könnyen felfázom és olyankor én is gyakrabban járok mosdóba, és egyébként én is azt gondolom, hogy a hideg érzése valahogy rádob erre még egy lapáttal, szóval én megértem a kérdezőt, nekem ami bevált az az eggyel vastagabb zokni már most is, még nem kell a bélelt bakancs, vagy ilyesmi, de a vastag zokni szerintem nagyon hasznos, meg a tüdőig felhúzott melegítőnaci, abból is egy kicsit vastagabb már. Nekem ha a lábam meg a derekam nem fázik, akkor nincs semmi probléma, sokkal kellemesebb érzés, mintha mondjuk csak egy vastagabb pulcsit vennék.
2022. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!