Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya lenne a gazdàd és...

Ha a kutya lenne a gazdàd és te a kutya, hogy bànna veled?

Figyelt kérdés
2022. okt. 26. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Jobban, mint én vele. Úgy érzem többet foglalkozna velem. Bár ez csak az én véleményem, ki tudja. Kedves kutya, könnyen barátkozik. Második gazdijuk vagyunk. Egy kislány nyúzta, de felnőtt és már nem kellett a családnak.
2022. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És simán kiraktàk?
2022. okt. 26. 09:45
 3/12 anonim ***** válasza:
13%

A kedves kutyabarát gazdiszeretetes maszlag érdekel vagy a valóság, ahogy a kutya működik?

Ugatna és morogna rám ha nem lennék a helyemen, megerőszakolna amikor ovulálok, néha leteperne a földre, hogy mutassa a dominanciáját, aztán kidőlne az udvaron órákra, amíg én éhezem az üres tál előtt.

2022. okt. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
komoly gondok vannak nálad kérdező !
2022. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Miért pont velem?

Ráadásul írja ezt, aki ilyen kérdéseket nézeget!

2022. okt. 26. 10:47
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Anyád nem tanított meg kérdéssel, nem válaszolunk kérdésre !?
2022. okt. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Apád nem mondta, hogy nem anyàzunk?!
2022. okt. 26. 11:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem kirakták, hanem édespámék oda jártak telente briketet kihordani, és akkor nekünk már nem volt kutyánk, nekik meg nem kellett. Úgymond már féltették a kislányt a kutyától. Ilyen kis vakarék fajta, de van benne szerintem staffordshire.


Én amikor először megláttam kicsit bizalmatlan voltam a megjelenése miatt, de mivel nagyon kedvesen viselkedett könnyen léptem felé. Ilyen nagyon erős kisugárzása van mégis játékos (másfél éves volt)

Amikor egy kis idő múlva megláttam, hogy szuka, /bevallom, hogy nem az volt az első, hogy megnézzem a nemét/ akkor csodálkoztam el, hogy nem kan.

Mindenki fél tőle. A szomszéd is, pedig ismerősnek is mondom, s külső csalóka. Ő egy szociális kutya, akit egy gyerek nyűstölt.


A víztől nagyon fél. Gondolom a kislány azzal szórakozott, hogy leöntötte vízzel.

2022. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Főzök a kutyáimra (husi, édesburgonya, áfonya, brokkoli, tojás stb, konkrétan egészségesebbem kajálnak, mint én), szinte minden nap sétálok velük, pedig van kert, kutyasuliba járok velük, hogy más kutyákkal is tudjanak játszani, sokat vannak szeretgetve.


Szóval remélem nagyon jól bánnának velem😀

2022. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Poénos ötlet, elképzelem. :DDD


Hát szerintem ugyanolyan jól, pláne, ha ugyanúgy gondolkodik ahogy én, hogy már a tárgyi és minden feltételt biztosít, mielőtt magához vesz. Bár ha ajándékba hoznak neki, akkor gyorsan beszerzi ami kell, és tesz félre pénzt is egyéb költségekre. De fajtától függ miben motiválna, és miben edzene, mire tanítana. :D


Pl. egy bordie a terelésre, mozgásra, futásra tanítana, mellette biztos nem unatkoznék, egy német juhász a nyomkövetésre, bár suta lennék benne, mivel nincs olyan szaglószervem mint neki, így lehet gyakran próbálna nyüszögve vigasztalni, aztán én meg logikai úton kikövetkeztetném,hogy hova tehette az elrejtett játékot, ha én már az orromat nem tudom úgy használni ahogy ő, ergo logikus gondolkodásra tanítana, egy labrador vagy egy shetlandi nyugodtságra, kiegyensúlyozottságra, és vidám bohócságra, gondtalanságra, na és kunyizásra, és a jelenre tanítana mindegyik fajta és lehetne sorolni.

Amúgy vicces és jó ez a kérdés. :D

2022. okt. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!